NEMOVITOSTI PRODANÉ

..podívejte se, jaká prezentace pomohla prodat tyto nemovitosti

Prodej stavební parcely * Pavlov

Hledáte jedinečné místo pro Váš budoucí nový domov? Chcete dobře investovat Vaše peníze do exkluzivního stavebního pozemku určeného pro bydlení či podnikání? Toužíte po krásné, velké zahradě s úžasným výhledem? Pokud ano, pak je tato mimořádná nabídka určena přímo pro Vás.

REZERVOVÁNO

Pozemek pro výstavbu rodinného domu 400 m2 * Jedovnice

Nabízíme vám stavební pozemek o výměře 400 m2 v obci Jedovnice při ul. U Dýmáku. V uzemním plánu jsou plochy vedené pro výstavbu RD. Ze sítí je dostupná kanalizace přímo v komunikaci vedoucí podél pozemku. Obecní vodovod se nachází na ul. Tyršova.

REZERVOVÁNO

Vinný sklep s bydlením * Čejkovice

Č e j k o v i c e , to je úžasná vinařská obec ve Velkopavlovické vinařské oblasti, kde fungují desítky špičkových vinařství. Jména jako Petr Bíza, Libor Veverka, Škrobák, Šamšula, samozřejmě Templářské sklepy a Víno Sýkora... mám pokračovat? – znají milovníci vína z celé republiky.

PRODÁNO

Atraktivní vila UP 177 m2 * Velké Pavlovice

Tento zabydlený tzv. "dům chráněný zemí" s užitnou plochou 177 m2, postavený na pozemku 1260 m2 kousek pod Opilými sklepy ve vyhlášené vinařské obci, vás bude překvapovat na každém kroku. Navíc dvojgaráž, vinný sklep, krytá terasa s letní kuchyní atd.

PRODÁNO

Exkluzivní pozemek pro komerční výstavbu 2551 m2 Lednice na Moravě

Zakoupit atraktivní stavební pozemek v jednom z nejnavštěvovanějších míst v republice, v lázeňské a vinařské Lednici na Moravě, je zcela exkluzivní a mimořádnou příležitostí.

PRODÁNO

Novostavba rodinného domu * Mokrá Horákov

Nemovitost s nádherným výhledem směrem k Pálavským vrchům, která se nachází v klidné části obce v jednosměrné ulici je krátce po kolaudaci. Zvenčí působí dům velmi kompaktně, uvnitř překvapí prostorností a praktičností. V domě nenajdete žádné nevyužité prostory, všechny místnosti jsou dostatečně veliké a přístupné.

REZERVOVÁNO

Stavební pozemek 610 m2, pár minut od Brna * Moutnice

Rovinatý pozemek č.4 je součástí nově budované rezidenční lokality, kousek od Brna. Dle platného územního plánu zde lze postavit dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou, a to samostatně stojící, dvojdům či dům řadový. Sítě jsou připraveny pod nově vystavěnou obslužnou komunikací, vedoucí podél pozemku.

REZERVOVÁNO

Vinný sklep * Čejkovice

Velmi pěkně vedený vinný sklípek nabízí možnost nástavby na bydlení

PRODÁNO

Rodinný dům * Dolní Bojanovice

Celková výměra pozemku činí 603 m2, za domem tak zbývá krásných cca 400 m2 prostorné zahrady. Dalším bonusem této nemovitosti je, s ohledem na její rohového umístění, přístup na pozemek v celé uliční délce, či případná výstavba dalšího RD v zadní části pozemku.

PRODÁNO

Exkluzivní pozemek v centru Valtic 105 m2 – pro výstavbu

Toužíte po provozovně v samotném centru Valtic šité vám na míru, nebo zde chcete bydlet? Nabízíme pozemek k těmto účelům jak dělaný, který umožňuje vystavět objekt pro oba účely.

PRODÁNO