NEMOVITOSTI PRODANÉ

..podívejte se, jaká prezentace pomohla prodat tyto nemovitosti

Investičně zajímavý vinný sklep v Dolních Bojanovicích

Bojanovské búdy staré, v nich je vínko ryzlinkové. Tuto píseň zná snad každý vinař v Dolních Bojanovicích, neboť historie vinařství se zde může pyšnit tím, že zvláště bojanovský rýnský ryzlink se dodával do Vídně na císařský dvůr.

PRODÁNO

Útulný dům * Modřice

Dům je od vstupních dveří až po poslední centimetr v podkroví s citem zařízen a dýchá opravdovou útulností.

PRODÁNO

Byt 3+kk na skvělé adrese * Brno, Úvoz

Pro ty z Vás, kteří toužíte po pulzujícím životě v samém centru brněnské metropole, ve vyhledávané městské čtvrti Veveří, nabízím byt 3+1 o velikosti 65 m2 v revitalizovaném panelovém domě v ulici Úvoz.

PRODÁNO

Prodej stavební parcely * Pavlov

Hledáte jedinečné místo pro Váš budoucí nový domov? Chcete dobře investovat Vaše peníze do exkluzivního stavebního pozemku určeného pro bydlení či podnikání? Toužíte po krásné, velké zahradě s úžasným výhledem? Pokud ano, pak je tato mimořádná nabídka určena přímo pro Vás.

REZERVOVÁNO

Novostavba rodinného domu 4+kk * Mikulov

Moderní rodinné sídlo v architektonicky sjednocené a klidné čtvrti, která zajišťuje vysoký standard bydlení

PRODÁNO

Pozemek pro výstavbu rodinného domu 400 m2 * Jedovnice

Nabízíme vám stavební pozemek o výměře 400 m2 v obci Jedovnice při ul. U Dýmáku. V uzemním plánu jsou plochy vedené pro výstavbu RD. Ze sítí je dostupná kanalizace přímo v komunikaci vedoucí podél pozemku. Obecní vodovod se nachází na ul. Tyršova.

REZERVOVÁNO

Vinný sklep s bydlením * Čejkovice

Č e j k o v i c e , to je úžasná vinařská obec ve Velkopavlovické vinařské oblasti, kde fungují desítky špičkových vinařství. Jména jako Petr Bíza, Libor Veverka, Škrobák, Šamšula, samozřejmě Templářské sklepy a Víno Sýkora... mám pokračovat? – znají milovníci vína z celé republiky.

PRODÁNO

Atraktivní vila UP 177 m2 * Velké Pavlovice

Tento zabydlený tzv. "dům chráněný zemí" s užitnou plochou 177 m2, postavený na pozemku 1260 m2 kousek pod Opilými sklepy ve vyhlášené vinařské obci, vás bude překvapovat na každém kroku. Navíc dvojgaráž, vinný sklep, krytá terasa s letní kuchyní atd.

PRODÁNO

Exkluzivní pozemek pro komerční výstavbu 2551 m2 Lednice na Moravě

Zakoupit atraktivní stavební pozemek v jednom z nejnavštěvovanějších míst v republice, v lázeňské a vinařské Lednici na Moravě, je zcela exkluzivní a mimořádnou příležitostí.

PRODÁNO

Novostavba rodinného domu * Mokrá Horákov

Nemovitost s nádherným výhledem směrem k Pálavským vrchům, která se nachází v klidné části obce v jednosměrné ulici je krátce po kolaudaci. Zvenčí působí dům velmi kompaktně, uvnitř překvapí prostorností a praktičností. V domě nenajdete žádné nevyužité prostory, všechny místnosti jsou dostatečně veliké a přístupné.

REZERVOVÁNO