NEMOVITOSTI PRODANÉ

..podívejte se, jaká prezentace pomohla prodat tyto nemovitosti

Prodej stavební parcely * Pavlov

Hledáte jedinečné místo pro Váš budoucí nový domov? Chcete dobře investovat Vaše peníze do exkluzivního stavebního pozemku určeného pro bydlení či podnikání? Toužíte po krásné, velké zahradě s úžasným výhledem? Pokud ano, pak je tato mimořádná nabídka určena přímo pro Vás.

REZERVOVÁNO

Pozemek pro výstavbu rodinného domu 400 m2 * Jedovnice

Nabízíme vám stavební pozemek o výměře 400 m2 v obci Jedovnice při ul. U Dýmáku. V uzemním plánu jsou plochy vedené pro výstavbu RD. Ze sítí je dostupná kanalizace přímo v komunikaci vedoucí podél pozemku. Obecní vodovod se nachází na ul. Tyršova.

REZERVOVÁNO

Chata s krásným výhledem u rybníka Velký Bílovec

Nejde snad ani jinak pozdravit, Vás - nadšence rybaření, neboť právě pro Vás může být tato zachovalá chata u rybníka Velký Bílovec tím pravým “úlovkem”. Velké Bílovice jsou se svými 600 vinnými sklepy známé především jako největší vinařská obec. Nejen místní, ale i rybáři z širšího okolí však dobře vědí, jak odlesk zapadajícího sluníčka v zrcadle cca 50 ha nádrže může společně s popíjením chutného vína zanechat prožitek, po kterém budete toužit opakovaně.

REZERVOVÁNO

Vinný sklep s bydlením * Čejkovice

Č e j k o v i c e , to je úžasná vinařská obec ve Velkopavlovické vinařské oblasti, kde fungují desítky špičkových vinařství. Jména jako Petr Bíza, Libor Veverka, Škrobák, Šamšula, samozřejmě Templářské sklepy a Víno Sýkora... mám pokračovat? – znají milovníci vína z celé republiky.

REZERVOVÁNO

Exkluzivní pozemek pro komerční výstavbu 2551 m2 Lednice na Moravě

Zakoupit atraktivní stavební pozemek v jednom z nejnavštěvovanějších míst v republice, v lázeňské a vinařské Lednici na Moravě, je zcela exkluzivní a mimořádnou příležitostí.

REZERVOVÁNO

Novostavba rodinného domu * Mokrá Horákov

Nemovitost s nádherným výhledem směrem k Pálavským vrchům, která se nachází v klidné části obce v jednosměrné ulici je krátce po kolaudaci. Zvenčí působí dům velmi kompaktně, uvnitř překvapí prostorností a praktičností. V domě nenajdete žádné nevyužité prostory, všechny místnosti jsou dostatečně veliké a přístupné.

REZERVOVÁNO

Stavební pozemek 610 m2, pár minut od Brna * Moutnice

Rovinatý pozemek č.4 je součástí nově budované rezidenční lokality, kousek od Brna. Dle platného územního plánu zde lze postavit dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou, a to samostatně stojící, dvojdům či dům řadový. Sítě jsou připraveny pod nově vystavěnou obslužnou komunikací, vedoucí podél pozemku.

REZERVOVÁNO

Hrubá stavba apartmánového vinného sklepa * Starovice

Užitná plocha 286 m2, pozemek 313 m2. Možnost vestavby 4 apartmánů, případně kombinace rodinného bydlení + apartmány.

Prodej přerušen

Vinný sklep * Čejkovice

Velmi pěkně vedený vinný sklípek nabízí možnost nástavby na bydlení

PRODÁNO

Rodinný dům * Dolní Bojanovice

Celková výměra pozemku činí 603 m2, za domem tak zbývá krásných cca 400 m2 prostorné zahrady. Dalším bonusem této nemovitosti je, s ohledem na její rohového umístění, přístup na pozemek v celé uliční délce, či případná výstavba dalšího RD v zadní části pozemku.

PRODÁNO