ROZŠIŘUJEME TÝM
MAKLÉŘŮ

MÁTE RÁDI VÝZVY?

Ať svou realitní kariéru právě začínáte, nebo jste již zkušenou makléřkou (zkušeným makléřem), pomůžeme Vám najít cestu, jak nastartovat, případně upgradovat vaše podnikání v realitách.

Jsme brněnská realitní kancelář a působíme již řadu let zejména na vinařské Jižní Moravě. Umíme velmi dobře připravit k prodeji a rychle a za dobré peníze prodávat všechny druhy nemovitostí. Specializujeme se také na developerské projekty a v poslední době nás hodně zajímá prodej vinařských nemovitostí.

Jsme si moc dobře vědomi toho, že pro většinu klientů je prodej či koupě nemovitosti jejich dosavadní největší finanční transakcí. V okamžiku převzetí nemovitosti do prodeje tak výrazným způsobem zasahujeme do rodinného či firemního cash flow všech účastníků transakce. Realitní obchody s vědomím velké odpovědnosti řešíme s chutí, aktivně a přemýšlíme u toho, protože máme rádi lidi a spokojené klienty.

Většina RK svým klientů nabízí to samé: komplexní realitní služby, zajištění prodeje nemovitosti za dobrou cenu, finanční i právní poradenství. My Vám však nabízíme víc: nabízíme klidné, rychlé a seriózní jednání pod záštitou jedné z globálně největších realitních franšízových společnosti ERA Real Estate.


Více informací o struktuře a činnosti ERA for Live najdete ZDE

Neváhejte se ozvat kdykoliv, dáme kávu a probereme možnosti 🙂