← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Vinný sklep s bytem 1+1 * Drnholec

Zajímavá budova vinného sklepa s apartmánem/bytem 1+1. Sklepní část 84,5 m2, apartmán s balkonem 50 m2, na vlastním pozemku o velikosti 79 m2

Jedná se o zajímavou příležitost, koupit sklep s bytem za velmi dobrou cenu. Budova vinného sklepa je vystavěna v druhé řadě sklepů ve vinařské ulici Husova, v obci Drholec na dohled os Pálavy.

Sklepní část, tj. prostorná lisovna s krbem a velký kvelbený sklep, má užitnou plochu 84,5 m2. V lisovně a v čtyřmetrové šíji je potřeba udělat novou omítku. Sklep nebyl řadu let používán a sloužil spíše jako sklad, o který se nikdo nestaral – a odnesla to právě omítka v lisovně… Klenutý sklep 7 x 6,5 m2 je však v dobrém stavu, kvelbený strop postačí vywapkovat či vypískovat a hotovo. Sklep je kompletně vyklizen.

Nad sklepem je vybudován apartmán/byt 1+1 o UP cca 50 m2, do kterého se vchází po venkovních schodech. Předsíň (10 m2), vybavená kuchyňka (8 m2), sprcha s WC (2,5 m2). V obývacím pokoji (16 m2) rozkládací sedačka, výstup na terasu (7 m2). Byt byl donedávna obýván, je vybavený starším nábytkem a spotřebiči, ale je plně funkční. Topení wafkami. Za budovou je ještě kousek vlastního pozemku v mírném svahu.

Jedná se o nemovitost se zajímavým potenciálem. Stavba jako taková je v dobrém stavu, sedlová střecha je v pořádku. Nabízí se nejrůznější možnosti využití. Objekt může ihned sloužit jako byt se sklepem, ale také jako vinný sklep s apartmánem.  Okolní budovy a sklepy se ještě dostavují a rekonstruují, časem bude z této klidné větve Husovy ulice jistě pěkná vinařská ulička.

Městys Drnholec leží v okrese Břeclav severozápadně od Mikulova na levém břehu Dyje. Rybářský ráj ! Má cca 1.800 obyvatel a dobrou infrastrukturu – základní a mateřská škola, prodejny, pošta, lékárna atd. Výborná dopravní dostupnost: Mikulov 12 km, Brno 37 km, napojení na D52 u Pohořelic 13 km.

Obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a vede tudy 285 km dlouhá Moravská vinná stezka, která je páteřní trasou sítě regionálních cyklistických tras procházejících krajinou jižní Moravy a spojuje starobylé Znojmo se slováckou metropolí Uherským Hradištěm. 

PRODÁNO

CENA: 1 590 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti