← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Vinný sklep s barem a terasou * Kobylí

Velmi pěkný vinný sklep se zázemím, s možností snadné úpravy na "sklep s ubytováním"

Suchořádská zmola

Velmi zajímavý a pěkný vinný sklep s celkovou užitnou plochou 166 m2 se nachází ve vyhlášené vinařské uličce, která nese poetický název Suchořádská zmola a vznikla jako centrum kobylského vinařství.

Tento cihlový vinný sklep se sedlovou střechou byl stejně jako ostatní, obloukovými okny i vstupními dveřmi zdobené vinné sklípky v této pěkné uličce, vybudován někdy kolem roku 1990. V minulých letech sklep pod názvem „Na výsluní“ sloužil stávajícím majitelům zejména jako prostor pro pořádání vinařských akcí.

V přízemí je pěkný vinný bar s posezením, kuchyňkou a toaletami pro hosty. Z baru vedou široké vydlážděné schody do sklepa i do podkroví.

Ve sklepní části je jednak klasický vinný sklep, v zádveří sklepa menší archív na stovky láhví, a navíc užitečná cca 20 m2 místnost, sloužící jako sklad. Ta se bude novým majitelům hodit např. pro úschovu kol, k zazimování letního zahradního nábytku atd. Kvelbený sklep je ve velmi dobrém stavu, vydlážděný, tak akorát suchý a s optimální sklepní teplotou.

Podkrovní prostorná klubovna (spíše sál o velikosti 40 m2) s vysokým stropem, byla využívána pro pořádání vinařských akcí a posezení u 6 ti stolů zde našlo až 45 lidí. Z podkrovní místnosti vedou dveře na 32 m2 velkou krytou terasu, z které je pěkný výhled na blízké vinice.

Budova je ve velmi dobrém stavu, jen podobně, jak je tomu ve většině vinných sklepů, je potřeba ve sklepních prostorech ošetřit omítky atp. Objekt je napojen na inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod i kanalizace). Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Topí se krbovými kamny, přitápění elektrickými přímotopy.


Varianty využití podkrovních prostor

Podkrovní prostor nabízí značné možnosti k nenáročné přestavbě a vytvoření ubytovacích prostor pro nové majitele sklepa. V přiložených vizualizacích můžete najít inspiraci, jak na to.

Ve obci Kobylí žije přes 2000 obyvatel a najdete zde dostatečnou obecní infrastrukturu. Tato vinařská obec spolu s Bořeticemi, Velkými Pavlovicemi, Němčičkami a Vrbicí vytváří tzv. „5 obcí Modrých hor“, kde to žije… Oblast je protkána sítí cykloturistických tras a stezek a na Pálavu, perlu Jižní Moravy, je to i na kole kousek.

Tak do toho vážení, volejte nebo pište. Tento vinný sklep, který má mj. i číslo popisné (důležité v případě financování koupě hypotékou) –  stojí opravdu za to!

PRODÁNO

CENA: 2 950 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti