← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Úžasný vinný sklípek s ubytováním * Mutěnice

Velmi pěkný vinný sklípek s ubytováním až pro 8 osob, vyvedený citlivě v retro stylu. Tři ložnice, útulný obývací pokoj s kuchyňským stylem, 2 koupelny, zahrada s terasou.

Dvoupodlažní zateplená cihlová budova, se sedlovou střechou stojí na pozemku 158 m2. Jeho fasáda je ozdobou sklepní uličky zvané Búdy, která je součástí komplexu dalších 450 vinných sklepů.

Přestavba původního objektu v letech 2018-2019 byla provedena v příjemném venkovském stylu, ze kterého sálá klidná atmosféra. Dřevěné prvky jsou vhodně kombinovány s terakotovou dlažbou a režným zdivem. Rovněž vybavení spotřebiči a instalačními prvky, bylo citlivě vybíráno ve stejném duchu.

V tomto apartmánovém vinném sklepě o užitné ploše celkem 132 m2 naleznete 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s kuchyňským koutem, archivní vinný sklep a také zahrádku s krytou terasou.

Vinný sklep s čejkovickou klenbou, vyzdívanými boxy na víno a s kovanými prvky, působí reprezentativně a idylicky. Prostor je rozdělen na část archivní a degustační, s možností posezení menší skupinky hostů. Teplota je vzhledem k vysokému nadloží celoročně stálá.

Součástí kupní ceny Apartmánového vinného sklepa je i obdélníkový pozemek o výměře 1.120 m2, vzdálený kousek (cca 300 m) od sklepa.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 5 090 000 Kč

Cena je včetně veškerých realitních a právních služeb a odměny realitní kanceláře