← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Udržovaný byt 4+kk, Brno, Úvoz

Užitná plocha 120 m2, po rekonstrukci

Už ve vchodu do prvorepublikového domu v brněnské ulici Úvoz a pohledu na klasické zdobné zábradlí na schodišti, na Vás dýchne trocha nostalgie. A při vstupu do bytu, kterému vévodí prostorná hala vyzdobená stylovým billiardovým stolem, osvětleným křišťálovým lustrem, si jen povzdechnete …

Z haly tohoto velkého bytu vedou restaurované dvoukřídlé prosklené dveře do čtyř obytných místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice s balkonem mají plastová okna do zahradního traktu (JV). Zbývající dva propojené pokoje mají dřevěná okna do ulice (SZ). 

Dalšími dveřmi pak z haly vstoupíte do koupelny, samostatného WC, do spížky a úklidové místnosti. Vysoké stropy a původní parkety.

Celý dům i byt byl v posledních 10-15 letech průběžně kompletně rekonstruován. Fasáda, schodiště, stoupačky, rozvody elektro, sklepní boxy, balkon, okna, atd. Majitelé navíc v roce 2020 investovali do kompletní modernizace interiéru bytu. Repase parket, nátěry a výmalba celého bytu, zcela nové (bytovým architektem navržené) dvě hlavní obytné místnosti, moderní kuchyňská linka se značkovými přístroji. 

Nejedná se ale o nablýskanou novostavbu, ale Genius Loci je patrný na každém kroku.

Topení a teplou vodu zajišťuje vlastní plynový kotel. Náklady na provoz bytu a služby jsou včetně fondu oprav (našetřeno na výtah) cca 7.500,- Kč měsíčně. PENB v přípravě, proto zatím byt označen G.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO