← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Stavební pozemek na dohled od Brna – Moutnice

Rovinatý pozemek č. 9 je součástí nově budované rezidenční lokality s celkem 10ti stavebních parcel, kousek od Brna. Dle platného územního plánu zde lze postavit dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou.

Hledáte jedinečné místo pro Váš budoucí nový domov?
Chcete dobře investovat Vaše peníze do připraveného stavebního pozemku?
Toužíte po krásné, právě tak akorát velké zahradě?
Pokud ano, pak je nabízený pozemek č.9 v Moutnici jak dělaný právě pro Vás.

Nabízíme Vám 12 m širokou a cca 45 m dlouhou stavební parcelu o celkové výměře 577 m2, určenou pro individuální výstavbu rodinného domu, umístěnou v nově vybudovaně rezidenční lokalitě. Dle platného územního plánu lze na tomto území postavit dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou, a to samostatně stojící, dvojdům či dům řadový. Pozemek je zcela rovinatý a v současnosti zatravněný.
Je možné koupit také pozemek č. 10 a vystavět samostatně stojící dům na celkové ploše 1154 m2 viz. obrázek ve fotodokumentaci.

Sítě, tj. obecní kanalizace, vodovod, chránička pro přípojku el. energie a vedení vysokorychlostního internetu se nachází pod nově vystavěnou obslužnou komunikací, vedoucí podél pozemku. Za vybudování komunikace s veřejným osvětlením a s parkovacími „zálivy“ bude před zahájením stavby potřeba uhradit obci poplatek ve výši cca 160 tis. Kč a za připojení sítí k domu z obecní komunikace uhradit dodavatelské firmě 150-200 tis. Kč.

Jedná se o okrajovou část obce orientovanou směrem k Brnu, které je doslova na dohled. Z pozemků je výhled na siluetu hradu Špilberk a další brněnská panoramata. Pozemků, vhodných k výstavbě rodinného domu, je obecně strašně málo všude, a v okolí Brna to platí několikanásobně.

Obec Moutnice je dopravně velmi dobře přístupná z jižní části Brna. Cesta od nákupního centra Olympia zabere přibližně 15 minut. V obci se nachází mateřská a základní škola, pošta, obchody s potravinami a nová vyhlášená sportovní hala s ledovou plochou.

Podrobnější informace k tomuto a dalším nabízeným pozemkům Vám rádi podáme osobně. A pokud se budete chtít na pozemek podívat, zavolejte mi nebo napište – domluvíme termín a sejdeme se tam společně.

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Petr Vaněk, 603 803 384, petr.vanek@era-reality.cz

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 3 295 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.