← zpět na přehled | VINAŘSKÉ NEMOVITOSTI

Sekt bar * Pavlov

Moderní vinný bar spolu s restaurovaným historickým vinným sklepem

Nabízím k prodeji úžasný komerční objekt – moderní vinný bar spolu s restaurovaným historickým vinným sklepem, umístěný v novostavbě apartmánového domu ve vyhlášené sklepní uličce Česká, těsně pod gotickou zříceninou Dívčí hrady.

Velmi zajímavý komerční objekt, proslulý pod názvem Sekt bar, zaměřený doposud především na prezentaci a degustace různých druhů sektů, ale i vína, kávy a pochutin k vínu, si za cca pětiletou dobu existence vytvořil svoji širokou klientelu.

Tento prostor, vybudovaný v přízemí třípodlažního apartmánového domu v roce 2015, je rozdělen do několika částí. V přízemí se nachází moderní, překvapivě prostorný a  plně vybavený bar a s posezením pro 30-40 lidí. Součástí jsou pánské i dámské toalety a další zázemí.

Poblíž vchodu, hned za barem, je velmi užitečný prostor, fungující jako malý byt s koupelnou, vhodný například pro přespání majitelů či provozovatelů, který je ale možný v případě potřeby přebudovat na barové zázemí či kuchyni.

Kolem řady moderních stolků a pohodového sedačkového koutu sejdete širokou sklepní šíjí do obrovského, nově rekonstruovaného kvelbeného vinného sklepa, který je rozčleněn do tří částí.

 V první částí je prostor s posezením u stolů pro 20-30 hostů. Dále projdete k hojně navštěvované unikátní expozici výroby sektů, kde se mohou hosté krok za krokem prostřednictvím dobových přístrojů a vinařských artefaktů seznámit s postupem výroby sektů.

V zadní části sklepa se nachází stylový degustační prostor s vinným archivem.

 

Velmi oblíbenou a navštěvovanou součástí tohoto areálu je venkovní terasa s posezením pro 30-40 hostů.

Celý objekt se prodává s kompletním vybavením baru, vzduchotechnikou, nábytkem, veškerými přístroji a zařízeními, prostě tak jak leží a běží. Více informací najdete na web stránkách UzasnySektBarPavlov.cz

Kompletně vybavený Sekt bar nabízí celoroční možnost pořádání nejrůznějších oslav, svateb, firemních večírků, teambuildingů i soukromých degustací. Přímo v sousední budově naleznete další vinařskou raritu, Pálavskou galerii vín, díky čemuž tento areál přitahuje celoročně zájem všech náročných milovníků vína. Objekt je dobře přístupný a hned za rohem je velké parkoviště.

 

Tato luxusní nemovitost nabízí kromě možnosti pokračovat v již zaběhlé činnosti Sekt baru, rovněž variantu vytvoření prestižních prezentačních a obchodních prostor pro některého z výrobců, či dovozců vína.

Obec Pavlov je Pálavským vinařským fenoménem, který nemá v Česku obdoby.  Desítky otevřených sklepů, penziony, apartmány i hotely. Restaurace i vinné bary. Vynikající vinaři i obyčejné privátní sklípky, cyklistické stezky, výšlapy na vrchol Pálavy i sportování či rybaření na Novomlýnských nádržích. To je Pavlov.

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ