← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Samostatný rodinný dům 5+kk * Horní Bojanovice

Dispozice zajišťuje příjemné soukromí, ale i pohodu při společně trávených chvílích s rodinou i přáteli.

Vila je postavena v úsporné variantě energetické třídy C se zastavěnou plochou 150 m2 na vlastním pozemku o výměře 723 m2.

V přízemí domu najdete prostornou kuchyni a jídelna s moderní kuchyňskou linkou, včetně spotřebičů. Na jídelnu navazuje obývací pokoj s krbem, odkud vede přímý výstup na zahradní terasu s posezením a grilem.

Nepřehlédnete ještě ložnici se šatnou, prostornou koupelnu, další šatnu a technickou místnost. Prosklenými dveřmi se z obýváku vychází na krytou terasu s posezením a grilem. Do druhého patra se vychází po pevných schodech z masivu. Pod schodištěm se skrývají důmyslné skladovací prostory. Z chodby v patře vedou dveře do čtyř místností – velké ložnice s prostornou šatnou, pracovny, dalšího pokoje se šatnou a do koupelny.

Do obdélníkové zahrady s krytou terasou vstoupíte buď kolem domu, nebo vejdete přímo z obýváku. Dispozice domu jsou dobře patrné z fotografií i přiložených 3D plánků.

Budova dvoupodlažního nepodsklepeného domu je postavena z Ytongu, sedlová střecha je kryta pálenou taškou. Součástí domu je garáž pro jedno vozidlo, před domem jsou však na vlastním pozemku parkovací místa pro další 3 vozidla. Branou kolem domu se dá vjet až na zahradu. Při stavbě domu byly použity nejmodernější materiály a doplňky, které šetří energii, čas a tím i peníze. Součástí kupní ceny je i část zařízení, zejména nová moderní kuchyňská linka.

Pro úsporu vody se k zalévání zahrady a splachování WC využívá nádoba na dešťovou vodu cca 5m3.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 5 990 000 Kč