← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Rodinný dům 5+1 * Perná u Mikulova

Jednopodlažní dům s podkrovím s uliční čárou 25 m je součástí historické řadové výstavby. Užitná plocha 160 m2, pozemek 613 m2.

Budova ze 60. let minulého století, později částečně rekonstruovaná, leží na hlavní historické ulici vesničky.
Jednopodlažní dům s podkrovím s uliční čárou 25 m je součástí historické řadové výstavby.

Základní technický stav domu je dobrý, nicméně bude potřeba provést rekonstrukci některých částí. Dům je okamžitě obyvatelný. K domu byly přivedeny přípojky elektřiny, plynu, vody a NN. Dům není podsklepený. Zvláštní pozornost zasluhuje obrovská nevyužitá půda, které přímo volá po přestavbě na plochy pro bydlení či pro pronájem.
Do domu se vchází ze dvora, vnitřní dispozice jsou patrné z přiložených půdorysů, ale lze je bez problémů upravit dle potřeby nového majitele. V domě je pěkná koupelna a použitelná kuchyňská linka.
V krajní části domu je umístěno technické zázemí s kotelnou, samostatnými sprchami, výlevkami, aj. Topení je možné plynovým kotlem, v obýváku jsou navíc pěkná krbová kamna.
Dvorní trakt tvoří částečně zatravněná plocha a částečně manipulační pojezdová plocha.
Dům je vhodný pro vícečlennou rodinu s malými dětmi, která si jej postupně opraví. Nemovitost může sloužit rovněž jako vesnická chalupa.
Za pozornost stojí možnost využití půdních prostorů – stávající majitelé uvažovali o přestavbě na penzion s cca 16 lůžky.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 2 600 000 Kč