← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Rodinný dům 5+1 * Brno, Líšeň

Prostorný dům ve velmi dobrém stavu, pečlivě udržovaný interiér, užitná plocha je 214 m2.

Při příjezdu či příchodu k domu máte pocit, že budova není příliš velká, ovšem brzy zjistíte, že je to spíše optický klam, protože dům je z přední strany před zvědavými zraky tak trochu ukryt za sousední budovou. Do domu vstoupíte po překonání pár schodů prosklenou verandou a hned v předsíni zjistíte, že je ten dům opravdu ťip ťop. Vnitřní dveře z masivu s kvalitním kováním, velkoformátová dlažba, plovoucí podlahy, atd. Na stěnách obrazy, spousta dekorativních předmětů, ale přitom prostory vůbec nevypadají „přeplácaně“.

V přízemí domu je prostorná kuchyně a jídelna s nadstandardní kuchyňskou linkou, včetně všech potřebných přístrojů: varné desky, myčky, sporáku, digestoře, ledničky, atd. Také menší jídelní stůl. Velmi praktickou součástí kuchyně je spíž s větracím okénkem a komora s novým plynovým kondenzačním kotlem, pračkou, sušičkou a policemi. Z jídelny vede přímý výstup na zahradní terasu.

   

Z kuchyně přes halu přejdete do cca 30 m2 velkého obývacího pokoje. Obývák je prostorný, takže se tam vejde jak klasická sedací souprava, velký krb a televizní kout, tak samostatný masivní jídelní stůl. Pokoj je prosvětlen několika velkými okny a balkonovými dveřmi. 

Po pevných schodech z masivu vyjdete do haly ve 2. nadzemním podlaží, ze které vedou dveře do čtyř místností – ložnice, pracovny, studentského pokoje a do velké koupelny. Pokoje v patře jsou klimatizované, vkusně vybavené. Koupelna s vanou s vířivými tryskami a také masážní sprcha. Studentský pokoj je vybaven kvalitním nábytkem na míru, který je stejně jako tři rozměrné vestavěné skříně, umístěné v různých částech domu.

Ze studentského pokoje vede masivní dřevěné schodiště do podkrovních prostor, které čekají se svým využitím až na nového majitele. Tento cca 25 m2 velký prostor se dá využít jako jeden velký, nebo dva menší pokoje, jako pracovna, herna, atd. V případě potřeby je možné v podkroví vybudovat i sociální zařízení. Zatím podkroví slouží spíše jako úložný prostor a šatna.

Suterén je velmi prakticky vytížený. Garážový prostor využívají dosavadní majitelé jako hernu, a vedlejší místnosti je pojata jako fitness, se saunou a posilovacími zařízeními. Najdete zde také malou dílnu a další skladovací prostory. V domě se topí plynovým kotlem, v jednotlivých místnostech jsou umístěny radiátory.

Do obdélníkové zahrady vstoupíte buď kolem domu, nebo vyjdete přímo z jídelny. Přestože zahrada leží ve svažitém terénu, díky třem vybudovaným terasám je zahradní prostor velmi dobře využitý. První vydlážděný prostor funguje jako od jara do podzimu plně využitá, markýzou krytá terasa, na druhém zatravněném stupni je vybudován velký, elektricky vytápěný bazén s protiproudem a pojízdnou střechou a ve třetí části zahrady jsou ovocné stromy a praktická zahradní chatka. K dispozici jsou závlahy. Díky terasovým stupňům a vhodně volenému udržovanému okrasnému plotu poskytuje zahrada dostatečnou míru soukromí.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 8 650 000 Kč