← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Rodinný dům 3+1 * Božice

Velmi pěkně „čerstvě“ rekonstruovaný cihlový rodinný dům se stodolou a zahradou v klidné části vinařské obce.

Celá obytná část budovy, včetně sedlové střechy, prošla v posledních třech letech kompletní rekonstrukcí a dům je tak připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. K úplné dokonalosti zbývá dokončit již jen pár maličkostí ve dvoře a dílčí úpravy si zaslouží také stodola, která slouží aktuálně jako dílna a garáž.

 

V přízemí vkusně vybaveného domu jsou tři obytné pokoje (22,5 m2, 20,3 m2, 18 m2) a od obýváku jídelním stolem částečně oddělená kuchyně (20,3 m2). Dále prostorná koupelna s rohovou vanou a další samostatné WC. Pokoje jsou vybaveny novou plovoucí podlahou, v koupelně a ve vstupní části velkoformátovou dlažbou. Nová jsou kvalitní plastová okna i dveře.

Velká terasa s výhledem do zeleně a venkovní kuchyně s udírnou nabízejí klidné posezení u zahradního bazénu. Z dvorního traktu je přístup do menšího sklepa, svažité zahrady, ke skleníku i několika záhonům. Do dvora je možný vjezd samostatnými vraty v zadní části pozemku, parkování je možné i ve stodole.

Nemovitost je napojena na plyn, obecní vodovod i kanalizaci. Dům je vytápěn novými plynovým kotlem a krbovými kamny s výměníkem. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.

Dům lze okamžitě využívat k bydlení, či jako nadstandardně vybavené venkovské stavení/chalupa. Nabízí se možnost vybudování prostorné půdní vestavby

PRODÁNO