← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Rodinné sídlo Gaisberg Mikulov

Luxusní městská usedlost na prestižní adrese v Mikulově, přímo pod Kozím hrádkem

Rodinné sídlo Gaisberg bylo vystavěno v roce 2004 na tichém náměstíčku, v samém centru Mikulova. Pyšní se nejen přitažlivým vzhledem a velkoryse řešeným interiérem, ale zejména úchvatnými výhledy na všechny dominanty Mikulova.
Jedná se o třípodlažní nepodsklepený cihlový dům 5+1 se sedlovou střechou a přiléhajícím zahradním domkem (UP celkem 261 m2), stojící na pozemku o velikosti 361 m2.


Dům je napojen na inženýrské sítě – veřejná kanalizace i vodovod, el. proud 230V i 400V. Plyn je na hranici domu, ale nevyužívá se. Topení je zajištěno pomocí tepelného čerpadla, ve většině místností je podlahové topení. Zdrojem teplé vody je el. bojler. Bonusem je nízká finanční náročnost na provoz domu. Na podlahách kvalitní dlažby a plovoucí podlahy. Dřevěné dveře i okna byla vyrobena na míru, stejně tak jako kuchyňská linka.


Prosklenými vstupními dveřmi v přízemí vejdete do předsíně s masivním dřevěným schodištěm. Najdete zde koupelnu s WC a pračkou, ložnici a prostornou kuchyni. Do prostorného obývacího pokoje s krbem a jídelním stolem můžete vstoupit z kuchyně i z chodby. Prosklenými dveřmi lze vyjít přes dvorní terasu na pěstěnou intimní zahradu.


Podstatnou část 2. patra zabírá vzdušný hudební pokoj s otevřeným krovem, ze kterého je možno vyjít na horní terasu, která skýtá přímé výhledy na Svatý kopeček, Zámek Mikulov i Kozí hrádek. Na tomto patře je také druhá, hlavní koupelna s vanou a WC.
V domě jsou dva studentské pokoje. První z nich, s vlastní šatnou, se nachází v 2.NP vedle hudebního pokoje a koupelny. Druhý studentský pokoj je umístěn ve 3. NP – na galerii v podkroví.
Přímo na pozemku ve dvorní části je parkování pro 2 vozidla, na kamenném náměstíčku před domem se pohodlně postaví několik dalších automobilů.

Podrobné informace najdete také zde:

Prodej zrušen

CENA: 24 500 000 Kč

Cena včetně provize a kompletních realitních a právních služeb