← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Rodinná vila 4+1, Charvátská Nová Ves, Břeclav

Reprezentativní a perfektně vyřešené bydlení na jihu Moravy, v klidné části města Břeclav

Jedná se o velmi zajímavý dvoupodlažní cihlový dům se sedlovou střechou, pečlivě rekonstruovaný v letech 2011-2013. Dispozice domu je 4+1, užitná plocha je cca 200 m2. Dům je vystavěn na pozemku pouhých 136 m2 velkém.

Do bytové části vcházíte ze dvora masivními dveřmi a hned na první pohled vás zaujme kvalitní velkoformátová dlažba, jež pokrývá podlahu jak v předsíni, tak i v kuchyni, která spolu s jídelním koutem na předsíň navazuje. Pod dřevěným schodištěm je menší skladový prostor.

Kuchyně je spolu s jídelnou prosvětlená dvěma velkými okny. Obývací pokoj je od jídelny a kuchyně jen částečně oddělen cihlovou zdí, ve které je zabudován komín.

Do 2. nadzemním podlaží vyjdete po schodech z tmavého masívu, příjemně tmavá je i plovoucí podlaha v chodbě, která protíná celé patro. Z chodby jsou samostatné vstupy do dvou dětských pokojů, do koupelny se sprchou a do další koupelny s vanou. Z koupelny lze vstoupit do ložnice, stejně tak jako z dětského pokoje. V ložnici i v sousedním pokoji jsou tzv. otevřené šatny. Ve 2.patře je také menší terasa nad dvorkem.

Vnitřek vily působí velmi příjemně a útulně.

Doporučuji prohlídku!

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 4 890 000 Kč

K ceně nutno připočíst provizi realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti