← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Rekonstruovaný byt 3+1, Brno Černovice

Užitná plocha 98 m2, prosvětlený byt v dostatečně zvýšeném 1.patře

Dům byl vystavěn v roce 1985, ale byt je cca 10 let po citlivé rekonstrukci, při které se kladl maximální důraz na kvalitu a co nejefektivnější využití všech prostor bytu. Takže např. prostorná vstupní hala s vestavnými skříněmi funguje také jako úhledná pracovna.

Z navazující chodby se vchází samostatnými vstupy do dalších místností. Vedle malé, ale plně vybavené kuchyně najdete vkusně upravenou jídelnu. Obývací pokoj se zaskleným balkonem – zimní zahradou, vedle ložnice a další pokoj s druhým balkonem. Zděná koupelna se sprchou a velkoformátovou dlažbou i obklady, samostatné WC. Na podlaze je plovoucí podlaha nebo dlažba, orientace obytné části k jihu, klimatizace. Ústřední topení zajištěno z centrální kotelny. V domě je kočárkárna, k bytu patří sklepní box.

Náklady na bydlení jsou cca 7.300,- Kč měsíčně, navíc do fondu oprav se přispívá na plánované zateplení domu. Po předložení PENB majitelem bude údaj o energetické třídě aktualizován. V ceně bytu je i kuchyňská linka, vestavné skříně, případně další předměty po domluvě. Kolem domu je množství parkové zeleně, velké parkovací plochy, dětské i dospělácké hřiště atd.

Dobrá dopravní dostupnost – 200 m od domu je zastávka MHD (bus i trolejbus). Přes silnici nákupní středisko a další služby.

PRODÁNO

CENA: 3 990 000 Kč