← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Novostavba rodinného domu 4+kk * Mikulov

Moderní rodinné sídlo v architektonicky sjednocené a klidné čtvrti, která zajišťuje vysoký standard bydlení

Funkčně velice dobře řešený dvoupodlažní rodinný dům 4+kk s užitnou plochou 120 m2 se sedlovou střechou, vystavěný na rovinatém pozemku o velikosti 321 m2 je součástí rezidenčního projektu Pod Novou.

Hned za dveřmi ve vstupní chodbě je vchod do prostorného pokoje pro hosty. Dále je zde toaleta se sprchou a technická místnost. Z předsíně vstoupíte do prosvětleného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, se schodištěm do 2. NP. Ve 2. NP jsou dvě ložnice a prostorná koupelna.

Majitel zakoupil budovu ve stadiu hrubé stavby, s cílem dokončit tento rodinný dům v nadstandardním vybavení. Kvalitní vinylové podlahy, špičková kuchyňská linka na míru, je vybavená značkovými přístroji, vnitřní dveře s magnetickými klikami a luxusním kováním (vše Kuchyně Hanák). Byly instalovány bezpečnostní vchodové dveře a provedena výměna dvou balkonových oken za jedny velkoformátové balkonové dveře, vedoucí na zahradu.

Schodiště do 2. NP zdobí skleněné zábradlí z tvrzeného skla. Ze stejného materiálu je provedena i zcela netradiční galerie nad obývacím pokojem, která vytváří zajímavý pracovní kout. Velkou pozornost věnoval majitel vybavení koupelny ve 2. NP. Velkoformátová dovozová dlažba i obklady, samostatně stojící vana, nadstandardní baterie, umývadla i WC, důmyslné řešení prostoru.

Prosluněný dům s podlahovým topením je zpracován v energetickém standardu B – velmi úsporné. Pro zájemce je provedena příprava na umístění krbových kamen v obývacím pokoji.

 

Než budou provedeny všechny potřebné právní procesy, související s prodejem a předáním této nemovitosti novému vlastníkovi, budou již úpravy a vybavení této novostavby výše uvedenými nadstandardními prvky, dokončeny. Na nového majitele tak zbyde pouze případná realizace terasy, úprava zahrady a její oplocení.

Prodej pozastaven