← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Pronájem bytu 2+kk, Kociánka, Brno

Pronájem pěkného, částečně vybaveného bytu 2+kk (49,5 m2) v ulici Kociánka v Brně.

Udržovaný byt, který se nachází ve zvýšeném prvním patře cihlového bytového domu (rok výstavby 2000), sestává ze zádveří (4,5 m2), pokoje s kuchyňským koutem (25,3 m2), ložnice (14,5 m2) koupelny s WC (4,2) m2, zasklené lodžie (3,7 m2) a balkonu (2 m2). Okna jsou situována západním směrem s nezastíněným výhledem.

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s horkovzdušnou troubou, el. sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou. lednicí, digestoří. Dále budete mít k dispozici sedací soupravu, dvě vestavěné skříně a v suterénu sklepní kóji. Vytápění a ohřev teplé vody zajištěno dálkově. V domě je i kočárkárna a bezproblémové parkování na veřejném parkovišti vedle domu.

Byt je volný od 1.1.2024. Měsíční nájemné činí 17.000 Kč + 4.000 Kč za služby. Vratná kauce ve výši 20. tis. Kč.

Bytový dům je situován v nově vzniklé bytové čtvrti Sadová. Jedná se o klidnou část města Brna, s výbornou dopravní dostupností jak do centra, tak do sousední městské části Královo Pole, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost, včetně dopravního uzlu MHD u vlakového nádraží, se zastávkami tramvaje, autobusů a trolejbusu.
Nedaleko od domu je zastávka autobusu MHD č. 43, motoristé uvítají přímé napojení na velký městský okruh a dálnici D1. U domu je dětské hřiště a k lesům s cyklistickými stezkami, směřujícími k Moravskému krasu je to kousek,

Napište mi, nebo pošlete SMS, ozveme se Vám obratem s více informacemi a návrhem termínu prohlídky.

PRONAJATO