← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Prodej stavební parcely * Pavlov

Hledáte jedinečné místo pro Váš budoucí nový domov? Chcete dobře investovat Vaše peníze do exkluzivního stavebního pozemku určeného pro bydlení či podnikání? Toužíte po krásné, velké zahradě s úžasným výhledem? Pokud ano, pak je tato mimořádná nabídka určena přímo pro Vás.

Nabízíme Vám velkorysou parcelu určenou pro individuální výstavbu o celkové výměře 1832 m2 se šířkou cca 22 m a délkou cca 83 m, která se nachází v klidné koncové ve ulici vyhlášené vinařské obci Pavlov. V uliční části pozemku se nachází starší, udržovaný přízemní cihlový dům v dobrém stavu o užitné ploše cca 160 m2, určený k případné přestavbě či demolici, který je nicméně v současnosti využíván k rodinnému bydlení. Zatravněný pozemek s řadou ovocných stromů a záhonků je jen mírně svažitý.

Dle platného územního plánu je toto území určeno pro bydlení, dále pro občanské vybavení a podnikatelské aktivity (drobná výroba, služby a řemesla). Na půdorysu stávajícího domu lze postavit rodinný dům nebo menší penzion apod. Vzhledem k velikosti okolních domů lze předpokládat, že nebude problém s povolením vybudování obytné půdní nástavby, případně s rozšířením stávajícího půdorysu domu.

Pozemek leží v okrajové, nejvyšší části obce Pavlov, přímo pod magickou horou. Nabízí se tak skutečně krásné výhledy na Pálavu se zříceninou hradu Děvičky, Novomlýnské nádrže a blízké i vzdálené okolí. V této lokalitě jde o výjimečnou nabídku. Jistě víte, že volné stavební parcely jsou v Pavlově prakticky nedostupné.

Stávající dům je připojen na veškeré sítě – tj. obecní kanalizace, vodovod, přípojka el. energie a plyn. Díky uliční šířce pozemku lze parkování či garáž snadno vybudovat přímo na vlastním pozemku. Stávající majitelé využívají k parkování plechovou garáž.

Obec Pavlov je Pálavským vinařským fenoménem, který nemá v Česku obdoby. Desítky pro veřejnost otevřených sklepů, penziony, apartmány i hotely. Restaurace i vinné bary. Vynikající „velcí“ vinaři i útulné privátní sklípky, cyklistické stezky, výšlapy na vrchol Pálavy, stejně tak široké spektrum vodních sportů, či rybaření na přilehlých Novomlýnských nádržích. To je Pavlov.

Další informace Vám rád sdělím osobně. A pokud se budete chtít na pozemek podívat, zavolejte mi nebo napište – domluvíme termín a společně se sejdeme přímo na místě

Podrobné informace najdete také zde:

REZERVOVÁNO