← zpět na přehled | VINAŘSKÉ NEMOVITOSTI

Penzion s vinným sklepem * Znojmo/Dobšice

Velmi pěkný penzion Černý sklep najdete ve vyhlášené vinařské uličce. K dispozici je 7 pokojů, kapacita 25 lůžek, vinárna pro 50 osob a řada dalších "vychytávek"

Penzion Černý sklep, který byl vystavěn v roce pod patronátem a s pomocí Evropského fondu pro regionální rozvoj (ROP) se skládá z několika částí. Hlavní část areálu tvoří budova, vystavěná nově nad sklepními prostorami. V podzemním podlaží je stylová vinárna s barem a posezením pro 50 hostů, archivní vinný sklep s ušlechtilou černou plísní. V přízemí jsou dva prostorné apartmány a na patře další čtyři plně vybavené pokoje s klimatizací. Ve vedlejší samostatné budově je umístěna recepce se zázemím a nad ní apartmán pro správce. Přímo před penzionem sedm parkovacích míst pro automobily.

Na oploceném pozemku přímo před pod penzionem je terasová hospůdka/vinárna s letní kuchyní s grilem, udírnou, s posezením a úschovou kol.  Rozlehlý travnatý pozemek vybavený toaletami a přípojkami na elektřinu umožňuje umístění karavanů a mobilhausů, či stanování. 

Areál se nachází přímo uprostřed typického vinařského prostředí, v okrajové části vinařské obce Dobšice, v těsné blízkosti Znojma. Penzion je specializován na cykloturistiku a vinařskou turistiku, na své si ale přijdou i rodiny s dětmi.

Kromě kvalitního ubytování, poskytuje penzion také zázemí pro oslavy, jako jsou svatby, rodinné akce, promoce ale také školení či firemní akce. 

Prodej dočasně pozastaven