← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Novostavba bytu 3+kk * Hustopeče u Brna

Prakticky řešený byt umístěný ve druhé patře

Byt je vybavený jak klimatizací tak i rekuperací vzduchu, s nízkou energetickou náročností (v kategorii B – velmi úsporná), s umístěním v centru Hustopečí a s pěší dostupnosti všech služeb (supermarket, nemocnice, bazén, hřiště, škola i školka)… a zároveň, jen 15 minut od Brna.

Byt je připravený k okamžitému nastěhování, jsou v něm naistalovány plovoucí podlahy, sanitární zařizovací předměty, elektrický bojler pro ohřev užitkové vody, interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna – s izolačním trojsklem Uw=0,8 W/m2. Vytápění zajišťuje společný úsporný kondenzační plynový kotel, umístěný v 1.PP.

Dispoziční řešení bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, dále ložnice se šatnou i další pokoj, koupelna se sprchovacím koutem a samostatné WC s umyvadlem. K bytu náleží praktický příjemně umístěný balkon o výměře 5,6 m2. Součástí bytu je rovněž sklepní kóje v 1 PP i vlastní parkovací stání v uzavřeném dvorním traktu.

Uvedená prodejní cena je konečná, včetně DPH i všech právních služeb. Uzavřené parkovací místo po slevě jen za 125 000,-Kč. Osmdesát procent kupní ceny lze pak financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. 

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Miroslav Rebenda, 777 847 034, miroslav.rebenda@era-reality.cz

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 4 545 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.