← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Luxusní apartmánový dům v centru Mikulova

Každý, kdo jedinkrát navštívil kouzelný Mikulov a pochopil Genius Loci tohoto atraktivního města s vůní vína, kde sezóna trvá (na rozdíl od většiny ostatních vinařských obcí) od jara do zimy, se sem rád vrací každý rok

Pokud by Vás zaujala možnost získání apartmánového domu v jednom z nejnavštěvovanějších míst v ČR, čtěte dál.

___ Nabízím k prodeji novostavbu apartmánového domu, vystavěného v blízkosti historického centra města, přímo pod Kozím hrádkem, kousek od zámku a s výhledem na Svatý Kopeček. Dvoupodlažní řadový dům stojící na pozemku 274 m² s obytnou plochou 125 m2 a užitnou plochou 171 m2, je spolu se dvorem obklopen zahrádkami a štíty sousedních domů.

Klíčové přednosti nemovitosti:
_ Úžasná lokalita v centru vinařského Mikulova
_ Kvalitní a nadstandardně vybavená novostavba
_ Čtyři samostatné luxusní apartmány
_ Vinný sklep s lisovnou a WC, s přípravou pro kuchyňskou linku
_ Dvorek s vinným sklepem a terasou lze v sezóně otevřít jako kavárnu/vinárnu
_ Terasa nad sklepem nabízí zvětšení užitné plochy (pergola, apartmán, wellness)

___ Ač se to z ulice vůbec nezdá, je dům prostorný a velmi dobře dispozičně řešený. V uliční části domu jsou dva jednopodlažní apartmány, jeden v přízemí a druhý v podkroví. Další dva apartmány jsou mezonetové, s ložnicemi na galeriích v podkroví. Apartmány jsou o velikosti 30-36 m2, kapacita s přistýlkami 14-16 lůžek. Další užitný prostor tvoří útulný dvůr s posezením ve stínu (42 m2), pěkný kvelbený vinný sklep s lisovnou (46 m2) a nad sklepem rozlehlá terasa (75 m2) s řadou možností využití. Detaily najdete na stránce ApartmanovyDumMikulov.cz

___ Apartmány jsou vkusné, útulné a vybavené s důrazem na každý detail. Kvalitní laminátová podlaha, dřevěná okna na míru. V koupelnách italská retro dlažba Patchwork, špičkové vybavovací předměty Villeroy&Bosch, baterie Grohe, sprcha stylu tropický déšť atd., na stěnách italská betonová stěrka.

___ Kuchyňské linky s přístroji Electrolux, lednice Whirpool. Velké a pohodlné americké boxspringové postele. Schody do mezonetů dřevěné, bukové. Vytápění objektu je elektrické podlahové. Ohřev teplé vody výkonnými elektrickými bojlery. Samostatné sledování energií.

___ Dům je zkolaudován, dokončen a s výjimkou vinného sklepa i vybaven. Objekt se prodává s vybavením, jehož přesný rozsah bude upřesněn dohodou se zájemcem. Parkování možné v okolních ulicích.

___ Vinařské město Mikulov je světovým unikátem a umístění domu pouhé 3 minuty od historického náměstí je vynikající. Oblíbené restaurace, vinařství atd. – vše za rohem, přitom intimita a klid obyvatel domu není rušena hlukem náměstí.

Zavolejte mi nebo napište, podám Vám více informací a provedu Vás celou nemovitostí. Společně projednáme varianty rozsahu dokončenosti (dovybavenosti) a v této souvislosti Vám rád sdělím i kupní cenu.padě zajmu zorganizuji prohlídku.

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: Vážnému zájemci osobně