← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Dvougenerační rodinný dům * Hrušky

Součástí této nemovitosti je luxusní novostavba dvoupodlažního domku (Výminek), postaveného na půdorysu bývalých hospodářských budov ve dvorním traktu.

Nemovitost v minulosti fungovala jako zemědělská usedlost, stejně jako všechny okolní domy.

Hlavní budova v uliční části byla upravena na velmi prostorný rodinný dům 3+1, s velkým obývákem (39 m2), s kuchyní a jídelnou (21 m2), dvěma dalšími pokoji (18 a 19 m2), spížkou, koupelnou a WC (9 m2). K domu patří ještě samostatná garáž (21 m2) ve dvoře. Navíc obrovská půda nabízí možnost vytvoření prostorné půdní vestavby. Pod domem je nepoužívaný kvelbený sklep. 

 

Ve dvoře, v těsné návaznosti na Hlavní budovu, stojí dvoupodlažní novostavba RD 3+kk – Výminek, kterou majitelé dokončili v r. 2016. V přízemí obývák s jídelnou a kuchyňským koutem (39 m2), s pěknou koupelnou s vanou i sprchou a samostatným WC (7 m2). V obytném podkroví pak prostorný pokoj (33 m2) a další pokoj (16 m2), který může sloužit jako ložnice, či pracovna. Tento nadstandardně vybavený domek nabízí pohodlné bydlení pro menší rodinu.

V obou domech funguje topení a ohřev teplé vody prostřednictvím kombinovaného plynového kotle. Dům je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci, v zahradě navíc dvě studny.

Široký průjezd umožňuje vjezd do dvorní části domu i parkování dvou automobilů. Velká zahrada s domkem a se samostatným vjezdem ze zadní části, nabízí možnost nejrůznějšího využití i parkování více automobilů.

PRODÁNO

CENA: 3 990 000 Kč