← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Dvougenerační rodinný dům 4+1 a 2+1 * Drnholec

Dvoupodlažní částečně podsklepený cihlový dům s užitnou plochou 198 m2, postavený na pozemku 1.331 m2.

V přízemí je prostorná hala a byt 2+1 s balkonem (13 m2), koupelnou, WC, prádelnou a garáží (UP 99,6 m2). Ve 2.NP je byt 4+1 s pěknou lodžií (7,7 m2), koupelnou a WC (UP 98,8 m2). Menší sklep se dvěma místnostmi (69,1 m2). Potenciál domu zvyšuje možnost vestavby v prostorné půdě přístupné po schodišti.

Ve dvoře jsou hospodářské stavby, kolna s udírnou a sklady užívané od roku 1986-1988. Na všech stavbách je zavedena světelná elektroinstalace. Cca polovina pozemku tvoří zahrada se vzrostlými ovocnými stromy.

Hospodářská budova je přízemní, nepodsklepená stavba se sedlovou střešní konstrukcí, která je pokryta pálenou taškovou krytinou. Svislé konstrukce jsou provedeny z cihelného zdiva tl. 15cm do vyzdívaných pilířů, s izolací proti vlhkosti. Stropní konstrukce jsou s rovným podhledem. Dveře jsou dřevěné, laťové okna jsou dřevěná, zdvojená. Podlaha je hrubá betonová. Ve stavbě zavedena i motorová elektroinstalace. Na stavbě prováděna běžná údržba.

Sklad je přízemní, nepodsklepená stavba se sníženou pultovou střešní konstrukcí, která je pokryta eternitovou vlnovkou„ Svislé konstrukce jsou provedeny z cihelného zdiva tl. 25cm , s izolací proti vlhkosti. Stropní konstrukce jsou s rovným podhledem. Venkovní omítky jsou brizolitové, vnitřní omítky jsou vápenné. Dveře jsou dřevěné, hladké, okno je dřevěné, zdvojené. Podlaha je betonová. Na stavbě prováděna běžná údržba

Kolna I a Kolna II jsou přízemní, nepodsklepené stavby se sníženou pultovou střešní konstrukcí, která je pokryta eternitovou vlnovkou. Svislé konstrukce jsou provedeny z cihelného zdiva tl. 7,5cm, do sloupků s izolací proti vlhkosti. Povrchová úprava zdiva spárováním. Podlaha je hrubá betonová. Na těchto stavbách je zhoršená údržba.

PRODÁNO

CENA: xxx