← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Dvougenerační dům * Milovice u Mikulova

Hledáte rodinné sídlo, které nabízí variabilní možnosti využití? Chcete bydlet a případně i podnikat přímo pod Pálavou, kousek od Mikulova, v krajině vinných sklepů a cyklistických stezek, v těsném sousedství Novomlýnských nádrží?

Nabízíme Vám prodej zabydlené vícegenerační novostavby rodinného domu v jednom z nejkrásnějších koutů jižní Moravy. Samostatně stojící třípodlažní dům a přízemní budova, vystavěné v roce 2015 a 2019 na pozemku 763 m2, se nachází v klidné ulici nových rodinných domů, v rezidenční části obce Milovice a jsou napojeny na veřejný vodovod i kanalizaci, elektřina 220 i 380 V.

Hlavní částí nemovitosti je nízkoenergetická třípodlažní dřevostavba 5+kk se sedlovou střechou (UP 97 m2). Ze vstupní chodby projdete kolem samostatného WC a úložného prostoru pod schodištěm do hlavní obytné místnosti s jídelním a kuchyňským koutem (23,8 m2). Obývacímu pokoji vévodí výkonný krb s rozvody teplého vzduchu do většiny místností. Obě budovy jsou navíc vytápěny podlahovým topením, teplá voda je zajištěna el. bojlerem. S obýváku vyjdete francouzskými okny přes terasu (12 m2) na zahradu s bazénem.

Ve 2. NP je umístěna ložnice (13,1 m2), další dva pokoje (8,2 m2 a 8,6 m2) a koupelna s WC (5,4 m2). Ve podkroví se nachází rozměrný víceúčelový apartmán (25,5 m2).

Interiér domu je proveden v moderním stylu. Kvalitní plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba i obklady. Koupelna s toaletou je nadstandardně vybavena. Kvalitní vnitřní dýhované dveře a plastová okna. Kuchyňská linka rakouské výroby s lednicí a spotřebiči Elektrolux.

Do druhého objektu (přídomek) 1+kk o velikosti 33 m2 se z ulice vchází přes zádveří. Rozměrná obytná místnost s kuchyňským koutem a jídelnou (25 m2) je opatřena klimatizací a je prosvětlená velkoformátovými okny. Je zde také koupelna s WC. Z obýváku je vchod na prostornou terasu (21 m2) a zahradu.

Přídomek lze využít různým způsobem. Nabízí se například možnost propojení s hlavní budovou a vybudování střešní terasy, která by nabízela nádherný výhledem na Pálavu a Novomlýnská jezera. Tento objekt lze však také upravit na komerční prostor se samostatným vchodem (kancelář, provozovna služeb atp.).

V terasovitě pojaté zahradě se nachází jak odpočinková zatravněná část, tj. bazén s filtrací (6×3 m2) s posezením a grilováním, tak část užitková se stromky a záhony. Před domem je okrasná předzahrádka s 1 parkovacím místem, které je možné rozšířit o další 2 stání.

Nemovitost se prodává s kompletním vybavením. Nemovitost si žádá drobné úpravy (oplocení, doladění interiéru atp.), které majitelé již nezvládli zrealizovat.

Milovice jsou obcí s běžnou obecní infrastrukturou, poštou i zastávkami IDS. Navíc v Mikulově, kde najdete kompletní městskou infrastrukturu jste autem přes kopec za pár minut. Skvělá dostupnost do Brna i Břeclavi autem, či vlakem (zastávka Zaječí).

Pokud Vás tato nemovitost na krásném místě zaujala, volejte nebo pište, zajistím Vám prohlídku.

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Jiří Kvíčala, 733 284 630, jiri.kvicala@era-reality.cz

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: Vážnému zájemci osobně