← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Chata s krásným výhledem u rybníka Velký Bílovec

Nejde snad ani jinak pozdravit, Vás - nadšence rybaření, neboť právě pro Vás může být tato zachovalá chata u rybníka Velký Bílovec tím pravým “úlovkem”. Velké Bílovice jsou se svými 600 vinnými sklepy známé především jako největší vinařská obec. Nejen místní, ale i rybáři z širšího okolí však dobře vědí, jak odlesk zapadajícího sluníčka v zrcadle cca 50 ha nádrže může společně s popíjením chutného vína zanechat prožitek, po kterém budete toužit opakovaně.

Převážně dřevěná chata je vzdálena jen cca 15 m od břehu rybníka s kapry, štikami, candáty i líny a stojí na vlastním pozemku o velikosti 83 m2. Před chatou je v přízemí zastřešená terasa, jejíž střešní konstrukce splňuje pochozí nosnost. Střecha tak zároveň slouží jako terasa druhá o velikosti cca 20 m2 a obzvláště z ní je impozantní výhled na vodní hladinu i okolní přírodu. Uvnitř chaty naleznete ve dvou podlažích 5 místností různých velikostí, které nabízí přespání pro 6 osob a k tomu kuchyni, sprchový kout a dílničku. WC je řešeno samostatně s přístupem ze zahrady. Ta chatu obklopuje rozlohou dalších 251 m2 a je na ní umístěna ještě stavba cca velikosti garáže, sloužící pro úschovu věcí.

Chata je napojena na elektřinu a vodovodní řad, odkanalizování bude potřeba řešit samostatnou jímkou. K chatě vede od hlavní silnice, spojující Velké Bílovice a Čejkovice, trochu strmější, ale zpevněná přístupová cesta. V lokalitě se mísí chatky s menšími domky a tak pokud hledáte prozatím pozemek s chatkou, která má však do budoucna značný potenciál, pak jste zde správně.

Velké Bílovice mají perfektní napojení na dálnici D2, plnou občanskou vybavenost, obchody, restaurace, kavárny, poštu, lékárnu, čerpací stanici, dobíjecí stanici pro elektromobily, fotbalové hřiště, velký skatepark a samozřejmě mnoho špičkových vinařů,
Pro milovníky turistiky nabízí okolí atraktivní místa spojená s přírodními krásami a bohatou historií. A nelze zapomenou také na cyklostezky, kterými je okolí doslova protkáno. Kromě těch značených, může objevovat i ty, které vedou napříč vinohrady a krásnou krajinou. Doslova stovky kilometrů lze najezdit na všechny strany mírně zvlněným terénem. V dosahu jsou pálavské kopce, Lednicko-valtický areál, starobylé Vrbice a Mikulčice a mnoho dalšího.

PRODÁNO