← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Chalupa 3+kk se stodolou a vinným sklepem * Přibice

Zajímavá chalupa/RD s UP 120 m 2, na pozemku 494 m2, ve vinařské obci Přibice, kousek od Pohořelic.

Nabízím k prodeji velmi zajímavý rodinný domek s UP 120 m 2, na pozemku 494 m2, ve vinařské obci Přibice, kousek od Pohořelic.

Přízemní, polořadový rodinný dům 3+kk, se stodolou, menším dvorem a hezkou zahradou s vinným sklípkem, je postaven na rovinatém pozemku v klidné části obce. Cihlový dům z minulého století působí zvenčí velmi nenápadně, je obrostlý břečťanem a tak trochu působí jako budova z pohádky o Šípkové Růžence. Původní starší majitelé neměli čas ani síly se o tuto původně menší zemědělskou usedlost starat, takže k „probuzení“ potenciálně velmi pěkné zahrady i domu bude nutné přiložit ruku k dílu.

Přes verandu (5,5 m2) vstoupíte do obytné kuchyně (13 m2), v jejímž sousedství je pokoj, který složil jako ložnice (13 m2). Původní majitelé později vytvořili z části stodoly další obytnou místnost (16 m2), která může se vstupem ze zahrady fungovat samostatně, nebo se dá propojit dveřmi s obytnou kuchyní. Dispozice jednotlivých částí domu je patrná z přiloženého plánku a nabízí novým majitelům domu nejrůznější možnosti využití.

Hlavní budova, stodola i střecha je v pořádku. Interiér domu odpovídá opotřebení, ale nový majitel si vnitřní části domu jistě rekonstruuje podle svého gusta. Stejně tak i dvorní objekt se samostatnou koupelnou s WC (11 m2), kotelnou a kůlnou (26 m2) je připraven k rekonstrukci či přestavbě.

V zahradě je vybudována terasa s pergolou (6 m2), která zakrývá udírnu a vstup do zděného vinného sklípku (7 m2). Vyklizená půda a do zahrady průjezdná stodola (35 m2), vybízejí k vytvoření půdní vestavby a zvětšení užitné plochy domu. Do objektu je zavedena elektřina, plyn, obecní vodovod i kanalizace. Topí se plynovým kotlem, teplá voda v kuchyni se ohřívá elektrickým bojlerem. Dům je prázdný a vyklizený, dá se okamžitě využívat.

Kolem domu vedou koleje, po kterých jezdila historická lokálka, která je však již pro komerční dopravu zrušena a konají se zde jen občas jízdy železničních nadšenců.

Přibice s cca 1000 obyvateli jsou vyhledávanou vinařskou obcí s výbornou dopravní dostupností.  V pětitisícových Pohořelicích jste autem za pět minut, do Hustopečí a na D2, stejně jako k OC Olympie to máte 15-20 minut. V obci je pošta, mateřská a základní škola a několik prodejen.

Nabízená cena domu je přiměřená, po menší investici do interiéru a dvorního traktu se tak nabízí získání pěkné nemovitosti za více než přijatelnou cenu. V případě více zájemců si však majitel vyhrazuje právo dát přednost nejvýhodnější nabídce. 

Koupě tohoto domu může být zajímavá nejen jako bydlení pro menší rodinu, ale také jako například možnost vytvoření víkendové chalupy a základny pro vinařské či cyklistické výlety po nádherné Pálavské oblasti. Kontaktujte mne tedy co nejdříve, podám Vám více informací, zajistím prohlídku a případně Vám pomohu s vyhledáním optimální varianty financování. 

Podrobné informace najdete také zde:

Prodej pozastaven