← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Bývalý lovecký zámeček * Brno, Bystrc

Kouzelnou atmosféru nemovitosti, která sloužila později v 19. století také jako hradní prádelna a ubytovna zaměstnanců, podtrhuje zejména umístění uprostřed Podkomorských lesů.

Jedná se o mohutnou, částečně rekonstruovanou jednopodlažní budovu s nádvořím, historickými sklepy a velkou půdou. Polovina obytné části nemovitosti je velmi pěkně opravena a stále užívána. Druhá polovina obytné části budovy vyžaduje menší opravy. Bývalé hospodářské budovy ve dvorní části, stejně tak jako nádvoří domu, jsou připraveny k provedení celkové rekonstrukce. V rozlehlých sklepních prostorách, byly zahájeny a doposud neukončeny stavební úpravy. Prostorná půda byla částečně upravena.

Budova stojí na pozemcích o celkové výměře 2.930 m2. Pozemky za domem jsou obklopeny lesem a velmi příjemnou atmosféru vytváří nedávno obnovený rybník, spolu se zahradním altánem. Louka před budovou (787 m2) nabízí nejrůznější využití, např. možnost vybudování velkého parkoviště.

Areál je v dosahu dálnice (7 min.), přesto ho, díky reliéfu terénu, provoz dálnice nijak neruší. Brněnská přehrada je vzdálena 1,2 km, do centra Brna vede městská hromadná doprava (IDOS). Přímo pod hradem je zastávka lodí „Hrad Veveří“.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: Prodáno