← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Perfektní byt 3+kk (82 m2) se zahradou * Mikulov

Možná se právě teď rozhodujete...? Koupit menší rodinný dům se zahradou, nebo raději větší byt? Jenže, na dům vám chybí pár milionů a u bytu zase nebývá zahrada. Tak co s tím? Mám pro Vás řešení!

Nabízím k prodeji do OV útulný byt 3+kk (82 m2) s lodžií ve 2. patře třípodlažního bytového domu. Dům byl vystavěn někdy před 50-60 lety v klidné čtvrti nad městem a spojuje v sobě pohodlné bydlení v pěkném bytě s dalšími možnostmi a bonusy, které obvykle nabízejí jen rodinné domy.

Pokud zakoupíte tento v roce 2019 kompletně rekonstruovaný a pečlivě udržovaný byt, současně s bytem kupujete také:
*** Zahradu (205 m2) s výhledem
*** Garáž (18 m2)
*** Zahradní domek (18 m2) s terasou
*** Chovatelský pozemek (30 m2) s kůlnou
Mapku najdete v galerii.
A to mám pro Vás ještě jeden *** BONUS, ale ten Vám prozradím až osobně, při prohlídce.

Garáž máte hned za domem a navíc k bytu patří ještě jedno parkovací místo přímo před vchodem do domu. Zahradní domek nad garáží zatím majitelé nevyužívali, ale rychlý pohled na sousední zahradní domky s terasami Vám naznačí, jak si ten váš „vytunit“. Zahrada je zatravněná a posezení ve stínu pod meruňkou nabízí výhled i na mikulovský zámek. No a s využitím chovatelského pozemku se starou kůlnou, si milovníci domácího zvířectva jistě poradí.

A teď k bytu: Byt je velmi dobře dispozičně řešený. Z poměrně velké a otevřené vstupní haly (9,1 m2) vstupujete do všech místností bytu. Ložnice (16,6 m2) s lodžií (4 m2) i dětský pokoj (12,7 m2) jsou orientovaný k jihu, a nabízejí otevřený pohled na střechy domů, vzrostlé stromy a v dálce na vás vykukují Svatý kopeček a Zámek Mikulov. Prostorný světlý obývací pokoj vč. kuchyně s jídelním koutem (28,9 m2) je otočen směrem severním do rozkvetlých zahrad. Z haly vede vstup do WC a do koupelny se sprchou a místem pro pračku a sušičku (6,7 m2). Součástí bytu je sklepní box (7,5 m2).

Tento dům po revitalizaci exteriéru v roce 2017 vypadá zvenčí jako novostavba. Vnitřek domu, tj. vstupní hala a schodiště ještě na rekonstrukci čeká, ale Sdružení vlastníků si již šetří do fondu oprav, aby dům i vevnitř vypadal lépe a zvýšila se tak do budoucna jeho hodnota pro všechny vlastníky. Náklady, spojené s provozem bytu jsou velmi nízké, aktuálně 3.840 Kč měsíčně, vč. fondu oprav.

O Mikulově snad ani nemusím mluvit, jistě znáte všechny plusy i mínusy tohoto překrásného města. A mám pro vás dobrou zprávu. Ve klidné (slepé) ulici kolem domu nad městem, kde je umístěn váš byt, je klídek a bezpečno i pro vaše děti. Neproudí zde mraky turistů a lidé tu opravdu žijí.

Takže pokud hledáte nový domov a máte třeba i zmíněné dilema, zdali Dům nebo Byt…, tak se ozvěte. Rád Vám zodpovím Vaše dotazy a zrovna se můžeme domluvit na prohlídce.

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 6 495 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.