← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Byt 3+kk na skvělé adrese * Brno, Úvoz

Pro ty z Vás, kteří toužíte po pulzujícím životě v samém centru brněnské metropole, ve vyhledávané městské čtvrti Veveří, nabízím byt 3+1 o velikosti 65 m2 v revitalizovaném panelovém domě v ulici Úvoz.

Byt je plně funkční, ale přece jen v původním stavu, po starších lidech, takže může být ideální volbou pro mladou rodinu, která se nebojí rekonstrukce a bude mít možnost upravit si jej podle svých představ. Zároveň však byt má co nabídnout i starším osobám, které hledají klidné bydlení bez starostí, s jednoduchým vybavením v blízkosti zdravotnických zařízení a obchodů.

Dispozičně byt nabízí kuchyni (10 m2) s retro plechovou kuchyňskou linkou, dále prostornou ložnici (16 m2) s výstupem na balkon a prostorný, západně orientovaný obývací pokoj (19 m2), rovněž s výstupem na další balkon. Taktéž třetí pokoj nabízí zajímavý prostor (12 m2) a i zde je k dispozici menší samostatný balkon, tentokrát východním směrem do zeleného vnitrobloku. Koupelna s WC je součástí původního umakartového jádra. Celý byt má velmi dobré dispoziční uspořádání a nabízí tak kreativní možnosti při rekonstrukci, což můžete posoudit v přiloženém 3D plánku bytu. K bytu náleží též standardní sklepní box (2,2 m2).

Kromě již zmiňované výhodné polohy a třech balkonů však nabízí tento byt i další klíčové vlastnosti a benefity. Celý bytový dům je po revitalizaci, takže nový majitel se nemusí obávat dalších vysokých nákladů na opravy a údržbu. Dle energetické náročnosti spadá byt do kategorie C – úsporný. Topení je centrální dálkové a současné měsíční náklady bytu (včetně příspěvku do fondu oprav 2.000 Kč) se pohybují okolo 8.000 Kč. Umístění bytu v nejvyšším (sedmém) patře garantuje čistý vzduch a kvalitní plastová okna zásadním způsobem eliminují hluk z rušné ulice. Do nejvyššího patra Vám pomůže nově vybudovaný výtah. Prostorný vnitroblok, ve kterém mohou rezidenti parkovat, tvoří zásadní přidanou hodnotou.

Kdo zná horní části ulice Úvoz ví, že v blízkém okolí člověk najde vše, co potřebuje k životu. Obchody, služby, restaurace, atd. A školy? Mateřská a základní škola přímo přes ulici a celá řada středních škol nejrůznějšího typu co by kamenem dohodil. Trolejbus i autobus MHD staví přímo u domu, tramvaj za rohem. Dvě zastávky do centra i na Mendlovo náměstí. Vstup na svahy Kraví hory s prostornými parky, dětskými hřišti i vyhlášeným koupalištěm a planetáriem, najdete hned naproti domu. A také v hájích a parcích okolo brněnské dominanty, hradu Špilberk, jste pěšky za pár minut.

Termín nastěhování je možný v podstatě ihned. V ceně bytu může zůstat veškeré vybavení patrné ve fotogalerii kromě osobních věcí a cena zahrnuje i kompletní realitní a právní služby včetně odměny realitní kanceláře.

Budu se těšit na Váš případný zájem a rád pro Vás zorganizuji prohlídku.

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Miroslav Rebenda, 777 847 034, miroslav.rebenda@era-reality.cz

PRODÁNO