← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Byt 3+kk, Hustopeče u Brna

Moderní kuchyňská linka, klimatizace

Dům byl vystavěn v roce 1997, ale byt je necelých 5 let po citlivé rekonstrukci, při které se kladl maximální důraz na vybavení interiéru, kvalitu a pohodlí majitelů.

Z předsíně s vestavěnými skříněmi se dá vstoupit do neprůchozích místností. Ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, samostatné WC a šatna.  K prostornému obývacímu pokoji přiléhá kuchyňský kout s jídelnou. Moderní kuchyňská linka s plynovým vařičem, odsávačem par, myčkou a mikrovlnkou. Nad americkou lednicí je umístěna klimatizace.

Z jídelny se vychází na balkon. V koupelně a na WC velkoformátová dlažba i obklady, rohová vana se sprchou, luxusní baterie. V šatně je umístěna sušička.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalitní plastová okna s pevnými žaluziemi, moderní interiérové dveře, nová kvalitní podlaha, klimatizace, atd. Vlastní plynový kotel na topení i ohřev teplé vody.

Náklady na topení jsou cca 4.500,- Kč měsíčně včetně fondu oprav. Ukazatel energetické náročnosti: G (po předložení PENB majitelem bude údaj aktualizován). V ceně bytu je i kuchyňská linka, vestavěné skříně, případně další předměty po domluvě. K bytu patří sklepní box v podzemním podlaží a možnost využívat další skladové prostory.

Za domem je společná zahrada a před domem je dostatek zeleně, park a parkovací stání.

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 2 950 000 Kč