← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Apartmány Kollárova * Hustopeče

15 moderních bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk - v třípodlažní novostavbě bytového domu

Nové byty v centru Hustopečí

V rámci projektu „Apartmány Kollárova“, tj. výstavby třípodlažního bytového domu s 15 byty v ulici Kollárova, kousek od Dukelského náměstí v Hustopečích, nabízím k prodeji do OV moderní byty 1+kk až 3+kk o velikosti 33–77 m2. Některé byty mají balkony, jiné francouzská nebo střešní okna. Ve dvoře parkovací místa (za příplatek), chráněná průjezdovými vraty na DO. Stavbu domu realizuje stavební společnost Čáslava stav s.r.o., která je známá perfektní kvalitou staveb.

Byty jsou vybaveny ve vysokém standardu. Vstupní dveře s bezpečnostním kováním, vnitřní dveře s obložkovou zárubní. Plastová okna s izolačním trojsklem, plovoucí podlahy s vysokou odolností. Značkové vybavovací předměty v koupelně, velkoformátová keramická dlažba i obklady. V koupelně plynový kotel se zásobníkem na TUV. Příprava na instalaci kuchyňské linky (kuchyně není v ceně). K bytu patří sklepní kóje v přízemí a parkovací místo ve dvoře (za příplatek). Byty jsou k nastěhování na přelomu let 2021/2022.

 

Přízemí

2. nadzemní podlaží

Podkroví

Výstavba byla zahájena v létě 2020, aktuálně se realizuje hrubá stavba domu. Kolaudace a možnost nastěhování na přelomu 2021/2022. Vše o nabízeném bytě i o celém projektu najdete na webu NoveBytyVCentruHustopeci.cz.

 

Velkou výhodou bydlení v této novostavbě jsou nízké provozní náklady na bydlení, a to jak díky jeho uspořádání, tak i díky použitým materiálům jako jsou termo omítky, typ použitého obvodového zdiva, trojskel i vstupních dveří.  Každý byt má vlastní efektivní plynový kondenzační kotel pro vytápění bytu i ohřev užitkové teplé vody. Dům je zařazen v energetické třídě B, tedy velmi úsporný.

 

Pokud hledáte pro svoji rodinu perfektně vyřešené bydlení v centru města s kompletní občanskou infrastrukturou a vynikající dopravní dostupností, jste na správné adrese. Úřady, instituce, školy, nákupní centra, kino, sportovní hala i koupaliště s krytým bazénem – vše kousek od domu. Nájezd na D2 2 minuty, u brněnské Olympie jste za čtvrt hodiny.

 

V případě zájmu neváhejte a ozvěte se co nejdříve, předpokládám, že prodej a rezervace bytů poběží rychle. Budete tak mít možnost ovlivnit vzhled i vybavenost interiéru Vašeho bytu. Financování hypotečním úvěrem se zástavou uvedeného bytu zajistíme. Rádi Vám sdělíme více informací, případně v návaznosti na stav výstavby zajistíme i prohlídku bytu.

 

 

 

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO všech 15 bytů