← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Apartmánový vinný sklep * Brod nad Dyjí

Obytná část 60 m2, sklep 119 m2, pozemek 211 m2

Velmi zajímavý, ale nenápadný apartmánový vinný sklep, vystavěný na okraji vinařské uličky v Brodu nad Dyjí. Jedná se vlastně o novostavbu – zdařilou nástavbu původního rozměrného vinného sklepa. Samostatně stojící, zateplená zděná stavba se sedlovou střechou, krytou keramickými taškami, byla dokončena v roce 2019.

V přízemí za bezpečnostními dveřmi a předsíní je útulný obývák se sedací soupravou a TV, na míru vyrobenou kuchyní a jídelním koutem. Dále koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC. Po pěkných dřevěných schodech vystoupáte do podkroví, kde jsou k dispozici dvě ložnice, vždy jedna manželská postel + 1 další válenda.

V obýváku je položena plovoucí podlaha, v koupelně dlažba a velkoformátové obklady, v ložnicích koberec. Vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, kvalitní plastová okna. V obýváku dřevěný trámový strop, v podkroví sádrokartony. Všechny prostory jsou nově a velmi kvalitně vybaveny veškerým potřebným příslušenstvím a nábytkem. Topení zajištěno přímotopy, teplá voda elektrickým bojlerem, ukrytém v technickém prostoru v předsíni. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Na pozemku před vstupem do domu je rozlehlá zastřešená terasa. Na terasu navazuje sympatická, před pohledy z okolních pozemků chráněná, čtvercová zahrada s pěkným trávníkem.

Pod budovou je vstup do sklepních prostor, které však již stávající majitelé nestačili rekonstruovat. Jedná se o starý, velmi prostorný a kvalitně vystavěný vinný sklep, který bude potřeba podle představ a potřeb nových majitelů stavebně „doladit“. Stropy jsou kvelbené, v lisovně je podlaha cihlová, v hlavní části sklepa podlaha štěrková. Přiměřená vlhkost. Ve sklepě je zavedená voda i elektřina. Případný odpad do trativodu.

K docílení dokonalosti celého objektu je potřeba dokončit venkovní fasádu čelní části sklepa (cca 20 m2) a vyměnit vstupní dveře do sklepa (čekají u výrobce na odvoz do Brodu n.D.). Dále v lisovně by bylo dobré strop i cihlové podlahy očistit či vypískovat. Zadní části sklepních prostor si již každý doladí podle svých potřeb.

Parkování několika automobilů je možné v těsné blízkosti sklepa. Poblíž prodávaného sklepa je několik více či méně užívaných vinných sklepů a 50 metrů pod sklepem pak místní rybníček, tzv. Rybník pod sklepy. Kousek nad sklepem najdete stylový vinařský penzión s restaurací Pastuška.
Přímo kolem sklepa vede vyhlášená Mikulovská cyklostezka.

Obec leží přímo u Novomlýnských nádrží, v rybářském rajónu povodí Dyje, 12 km od Mikulova a 15 km od Pohořelic. Kousek od sklepa vede silnice, spojující obec s dalšími vinařskými vesnicemi – Dolní Dunajovice, Novosedly, Drnholec, Pasohlávky…

Tento apartmánový sklep je vhodný jako rekreační zařízení pro rodinu s dětmi (zahrada, rybník, cyklostezka…). Ve sklepě je možno víno vyrábět, archivovat, nebo jen degustovat. Tato oblast je rovněž vyhlášeným rybářským rájem. Nedaleký Mikulov i Aqualand Moravia v Pasohlávkách s desítkami akcí a atrakcí lákají k výletu v každou roční dobu. Objekt je možno využít rovněž ke komerčním účelům, kvalitní vybavení obytné části domu s tím počítá.

Půdorysy domu

 

Velikost a potenciální využití sklepa

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 3 290 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti