← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Prodej projektu Apartmánový dům WeinHaus A.Muchy, Mikulov

Stavební parcela se stavebním povolením na výstavbu apartmánového domu

Apartmánový dům WEINHAUS A. Muchy 5

Jedná se o prodej nezastavěného pozemku (rohová proluka) o velikosti 177 m2, s projektovou dokumentací na výstavbu dvoupodlažního domu s obytným podkrovím, s užitnou plochou cca 260 m2. Na výstavbu tohoto velmi pěkného a stylově pojatého domu se 4 byty (1+kk, 1(2)+kk, 2+kk a 3+kk) a jedním nebytovým prostorem v přízemí, bylo v květnu 2021 vydáno STAVEBNÍ POVOLENÍ.

Kdo zná situaci v centru Mikulova, potvrdí, že jde o unikátní  investiční příležitost. 

Novostavba dodržuje původní historický ráz ulice, vyniká výbornou kvalitou provedení a splňuje vysoké nároky na bydlení. Stavební parcela, na kterém vyroste tento apartmánový dům, se nachází na strategickém místě, v samotném centru turistického dění, přímo pod hlavním náměstím a Zámkem Mikulov. Stavebně se jedná se o dvoupodlažní bytový dům s obytným podkrovím a sedlovou střechou, ve kterém se budou nacházet 4 apartmány a jeden obchodní prostor v přízemí.

Objekt je plánován jako nepodsklepený. Budova je napojena přes silnoproudý rozvaděč na elektřinu, dále obecní kanalizace a vodovod. Vytápění a chlazení objektu bude realizováno pomocí tepelných čerpadel DAIKIN vzduch-vzduch. Každý byt bude mít instalovanou jednu venkovní jednotku a několik vnitřních jednotek. Jako sekundární zdroj tepla bude instalováno elektrické podlahové vytápění.

Větrání bytových jednotek bude řešeno přirozeně okny, z koupelen a WC bude vzduch odváděn nuceně do venkovního prostředí (nad střechu). Dešťové vody ze střechy budou z části odvedeny do kanalizační přípojky, z části dvora do zasakovací drenáže. Splaškové vody budou přivedeny do stávajícího řadu na ulici A. Muchy

DISPOZICE

PŘÍZEMÍ

Vstup do domu je z hlavní ulice A. Muchy přes závětří. V přízemí je schodišťové hala, prostor pro úschovu kol a bytová jednotka 1+kk s užitnou plochou 76,8 m2 včetně venkovní terasy a se zahradou.

Bistro – SEKT BAR

Z ul. A. Muchy je samostatný přístup do obchodní jednotky se zázemím (sklad, toaleta). Možné zřízení sekt baru, denní vinárny atd. Vzhled a vybavení budeme řešit přímo se zájemcem.

Užitná plocha bistra je 34,5 m2.

 

 

2. NADZEMNÍ PODLAŽÍ

Přes trojramenné schodiště vejdete do patra, kde jsou dvě bytové jednotky: 1(2)+kk s užitnou plochou 51,3 m2, s orientací do ulice A. Muchy a s výhledem na zámek i Svatý kopeček.

Druhý, mezonetový byt 3+kk s užitnou plochou 89 m2 vč. terasy, je orientován do zahrady. V úrovni 2.NP má tento byt vstup, zádveří, sociální zázemí, komoru a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Tento byt se dá rozdělit na dva pohodlné samostatné byty.

3. NADZEMNÍ PODLAŽÍ – PODKROVÍ

Schodiště vede dále do podkroví, kde se nachází mezonetová část bytu 2.NP (ložnice, pokoj) s 18 m2 velkou terasou. A dále je zde bytová jednotka 2+kk s užitnou plochou 54 m2 vč. terasy a s orientací do ulice A. Muchy.

Oba byty disponují s krásnou terasou s s výhledem na nejkrásnější dominanty města Mikulov, Svatý kopeček, Zámek Mikulov atd.

MIKULOV, ATRAKTIVNÍ MĚSTO S VŮNÍ VÍNA

Skvělá investiční příležitost

Mikulov je jednou z nejzajímavějších lokalit pro investování do nemovitostí v rámci celé České republiky. Za posledních 10 let zde stoupla cena nemovitostí v řádu 200 %. Je to dáno mj. kouzelnou a nenahraditelnou atmosférou historického města, ležícího ve strategické poloze Jižní Moravy přímo pod Pálavou, kam se sjíždějí lidé z celého světa, aby zažili unikátní atmosféru a vinařské prostředí.

Mikulov je také městem s vynikající dopravní dostupností, vždyť jak v Brně, tak i ve Vídni, jste autem za ¾ hodiny. K dispozici je zde kompletní městská infrastruktura: služby, nákupní centra, banky a úřady, ale také přitažlivé vinotéky, vinárny, stylové restaurace a půvabné kavárny. Město leží kousek od vyhledávaných obřích Novomlýnských nádrží s moderní Aqualandem Morava a je obetkáno desítkami cyklistických cest, vedoucích kolem stovek vinných sklípků.

I vzhledem ke stále stoupajícím cenám nemovitostí v Mikulově, je koupě atraktivního bytu či apartmánu velmi zajímavou investiční příležitostí. Přes průběžnou výstavbu dalších rodinných domů i bytů, je ve městě neustálý nedostatek nemovitostí k bydlení i ke krátkodobému pronájmu.

Navíc, koupí tohoto projektu si kupujete nejen investici, ale i možnost vlastní či firemní rekreace. Nabízí se několik možností zajištění typu Airbnb, tj. servisu zajištění pronájmu se správou.

 

CENA

Majitel se tohoto hotového projektu se STAVEBNÍM POVOLENÍM „zbavuje“ z osobních důvodů, zejména z důvodu dalších běžících podnikatelských aktivit a pověřil mne prodat nemovitost s projektem nejvyšší nabídce.  

V ceně prodávané nemovitosti je:

  • Stavební pozemek 177 m2 v centru Mikulova
  • Projektová dokumentace
  • Platné stavební povolení
  • Webovská doména
  • Vizualizace
  • Veškeré realitní, právní a finanční služby, včetně odměny realitní kanceláře
  • Možnost zakoupení 100% obchodního podílu Mikulov Development s.r.o., která vlastní pozemek a s tím současně možnost převzetí  developerského úvěru u ČS a.s. (cca 10,5 mil. Kč), s výhodnou sazbou.
  • Prodávajícím je právnická osoba, účelová společnost Mikulov Development s.r.o., která musí navýšit prodejní cenu pozemku se stavebním povolením o DPH. V případě, že kupujícím bude rovněž právnická společnost, bude DPH vráceno.

Zaujala Vás možnost převzít tento atraktivní projekt v centru Mikulova? Ozvěte se mi, půjdeme se na něj podívat.

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: 6 950 000 Kč + DPH

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvyšší / nejvýhodnější nabídku