← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Viladům U svatého Vavřince – Řečkovice

Dva rodinné domy s garážemi na skvělém místě v oblíbené brněnské lokalitě

Pokud hledáte pro svoji rodinu perfektně vyřešené bydlení v okrajové části města Brna s kompletní občanskou infrastrukturou a vynikající dopravní dostupností do centra i na dálnici – jste na správné adrese.

Jedná se o výstavbu cihlové budovy se sedlovou střechou. Bytové i nebytové jednotky jsou součástí schválené výstavby polyfunkčního viladomu s jedním podzemním, jedním nadzemním a podkrovním podlažím o celkové zastavěné ploše 152 m2. Objekt je rozdělen vstupním zádveřím a schodištěm na dva cca stejně velké bloky.

 

Řadový rodinný dům se dvěma byty, případně s komerčním prostorem a s garáží

Tento přízemní prostor měl původně sloužit pro komerční využití, tzn. např. jako provozovna lékaře, kosmetický salon, kancelářský prostor pro právníky, finanční či pojišťovací poradce atp.
Další a pravděpodobně atraktivnější možností je využít tento přízemní prostor jako samostatnou pěknou garsonku 1+kk.


Do podkrovního bytu 2+kk se vchází samostatným vstupem po širokém dlážděném schodišti s podestou a prostorem pro šatnu. Za dalšími prosklenými dveřmi se nachází předsíň, velká obytná místnost a další pokoj – ložnice. Z předsíně je také vstup do nadstandardně vybavené koupelny s vanou a WC.

Rohový rodinný dům 3+kk se dvěma garážemi

Ze závětří vstupujete hlavním vchodem do haly, kde je vstup do nadstandardně vybavené koupelny se sprchou a samostatným WC. Další dveře vedou do velkého obývacího pokoje s panoramatickým oknem.
Z obýváku vede široké dlážděné schodiště do 2. nadzemního podlaží, kde z podesty vstoupíte dveřmi jak do dvou pokojů, tak i do nadstandardně vybavené koupelny s vanou a WC.

Větší z pokojů má velmi pěkný výhled dvěma okny opět na náměstí a z druhého pokoje, který bude jistě sloužit jako ložnice, vede střešní okno do klidné uliční části Palackého náměstí.

Kompletní informace najdete na speciálních webovských stránkách této zajímavé nemovitosti www.viladumreckovice.cz

Podrobné informace najdete také zde:

PRODÁNO

CENA: Vážnému zájemci osobně