NEMOVITOSTI NA PRODEJ

... vyberte s z mé nabídky nemovitost právě pro Vás

Byt 2+kk, 50,9 m2 * Hustopeče u Brna

Nabízíme k prodeji moderní byt 2+kk do osobního vlastnictví, s užitnou plochou 50,9 m2, v novostavbě čtyřpodlažního bytového domu, v klidné rezidenční lokalitě, přímo nad městem.

NA PRODEJ

Rodinný dům 6+1 s garáží, zahradou a vinným sklepem , Hustopeče

Uvažujete o koupi zachovalého prostorného domu, s možností okamžitého bydlení a postupné rekonstrukce? Nebo hledáte dvougenerační dům, který si rázným zákrokem přebudujete na moderní novostavbu? Chcete investovat volné prostředky do koupě rodinného domu k rekonstrukci, jehož umístění v klidné ulici, v centru atraktivního vinařského města kousek od Brna, mu zaručuje trvalou hodnotu?

NA PRODEJ

Vinný sklep * Čejkovice

Velmi pěkně vedený vinný sklípek nabízí možnost nástavby na bydlení

NA PRODEJ

Vila ve stylu ranné moderny z roku 1928 a soubor pozemků 17 822 m2 Pouzdřany

Vítejte v Pouzdřanech obci vzdálené 3 km od novomlýnských nádrží, 4 km od Strachotína a 15 km od Hustopečí, na hranici Národní přírodní památky „Pouzdřanská step – Kolby“, se nachází prvorepubliková vila z roku 1928 vystavěná ve stylu ranné moderny. Dříve sloužila rodině majitele mlýna a byly v ní situovány dvě velkorysé luxusní bytové jednotky.

NA PRODEJ

Rodinný dům * Mikulov

Hledáte Váš vysněný domov v atraktivní lokalitě? Preferujete pro svoji rodinu prostor, komfort, velkou zahradu, soukromí a kompletní občanskou vybavenost ? Chcete žít v nové, moderní, slunné, úsporné vile s perfektní dispozicí, které vévodí prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, navazující na terasu s velkorysou zahradou ? V tom případě Vám nabízíme prodej rodinné vily v rezidenční části města Mikulova.

NA PRODEJ

Vinný sklep s menším vinohradem * Velké Bílovice

Jste milovníci Moravy nebo investiční hráč, který nerad riskuje a má raději pevnou půdu pod nohama? Dle mého vám největší vinařská obec v ČR - Velké Bílovice - právě toto nabízí. Nyní se můžete stát majitelem menšího vinného sklepa i s pozemkem a vinohradem.

NA PRODEJ

Projekt Rezidence pod Pálavou

10 luxusních, prostorných domů na pozemku 1000 m2 přímo pod vinohrady

NA PRODEJ

Exkluzivní pozemek pro komerční výstavbu 2551 m2 Lednice na Moravě

Zakoupit atraktivní stavební pozemek v jednom z nejnavštěvovanějších míst v republice, v lázeňské a vinařské Lednici na Moravě, je zcela exkluzivní a mimořádnou příležitostí.

NA PRODEJ

Novostavba rodinného domu * Mokrá Horákov

Nemovitost s nádherným výhledem směrem k Pálavským vrchům, která se nachází v klidné části obce v jednosměrné ulici je krátce po kolaudaci. Zvenčí působí dům velmi kompaktně, uvnitř překvapí prostorností a praktičností. V domě nenajdete žádné nevyužité prostory, všechny místnosti jsou dostatečně veliké a přístupné.

NA PRODEJ

Tradiční sklep s pozemkem (161 m2) a potenciálem výstavby v Novosedlech.

Tradiční zachovalý vinný sklep v obci Novosedly, ze kterého stále dýchá jeho řemeslná zručnost. Je přístupný z obecní asfaltové komunikace s minimálním provozem. Původní stavba přibližně z roku 1900 byla využívána doposud k výrobě a skladování vína.

NA PRODEJ