← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Apartmánový dům 3+kk s vinným sklepem * Starovice

Kousek od Pálavy a přitom jen 20 minut od Brna, nabízíme ke koupi perfektně udržovaný, samostatně stojící apartmánový dům 3+kk (107 m2) s vinným sklepem, vystavěný na vlastním pozemku 240 m2 ve vinařské obci Starovice.

SPOUSTA PROSTORU

Toto velmi zajímavé dvoupodlažní stavení, vystavěné v roce 1999 a zmodernizované v roce 2011, stojící na konci jedné ze tří starovických vinařských uliček, je ve skvělém technickém stavu a majitelé jej užívají k celoročnímu bydlení.

 

Přízemí

Z původní klasické lisovny vytvořili majitelé domu útulnou klubovnu, respektive prostorný a komfortně vybavený obývací pokoj s kuchyňkou a jídelním koutem.

Je zde rovněž koupelna se sprchou, kde je dostatek místa i na pračku. Z této místnosti vedou schody do 2. patra a je zde také vstup do vinného sklepa.

Mj. posezení před domem se sklenkou vína navozuje tu pravou vinařskou atmosféru.

 

Sklep

Standardní kvelbený vinný sklep s mírnou šíji (30,5 m2) je ve velmi dobrém stavu, majitelé jej však příliš nevyužívají. Přitom jen s drobnými úpravami se z něj dá vybudovat perfektní degustační sklep.

 

Podkroví

Ve druhém patře se z chodbičky vchází do dvou pokojů, z nichž ten větší (20 m2) se užívá defacto jako další obývák …

… a ten menší (10 m2) slouží jako ložnice

K dispozici je zde i toaleta.

 

Terasy a zahrada

Na obytnou část ve druhém patře navazuje krytá terasa s posezením, která zvyšuje užitnou plochu domu o dalších 21 m2.

Systém bytelně vybudovaných teras, navazujících na 2. patro domu, je velmi dobře vymyšlený. První dvě terasy slouží společně jako letní kuchyně, jídelna i kavárna…

a třetí terasa jako koupaliště s vyhřívaným bazénem.

Nad těmito užitnými terasami je pěstěná zahrada s okrasnými stromy a keři a je zde i místo pro kůlnu a dřevník.

 

Více info

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod, odpady vedou do septiku. Objekt se vytápí krbovými kamny a elektrickými přímotopy.

Náklady na provoz nepřevyšují měsíčně 3.000 Kč. Energetická třída: G (PENB se zpracovává). Parkování v ulici.

Tato zajímavá nemovitost (s číslem evidenčním) nabízí nejrůznější možnosti využití. Např. jako letní sídlo ve vinařském regionu, klasický apartmánový vinný sklep ke komerčnímu využití, nebo k výrobě a uskladnění vína. Aktuálně majitelé objekt udržují v perfektním stavu a několik let zde celoročně bydlí.

Obec Starovice leží pár minut od Hustopečí, města s kompletní občanskou infrastrukturou. Malebný pohled na obec lze obdivovat již z dálnice D2, kdy se vám odhalí zelené údolí s dominantou kostela a blyštícího se rybníku. Obcí a jejím okolí prochází síť vinných stezek, při jejímž projíždění se můžete těšit krásou jižní Moravy. Dostupné jsou novomlýnská jezera, CHKO Pálava a také Lednicko-valtický areál.

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: Vážnému zájemci osobně