Luxusní byt 6+kk 272 m2 * Brno, Pekařská

Vyjimečný byt v moderním bytovém domě

Hledáte svůj vysněný domov v lokalitě s maximální vybaveností, v těsné blízkosti centra města Brna?

Chcete bydlet v nadstandardním bytě, kde se nešetřilo na použitých materiálech a vybavení, a mít např. vlastní kino, koupelnu s vířivkou, terasu či dvě garážová stání?
Je pro Vás důležité nastěhovat se moderního bytu bez nutnosti větších úprav?

V tom případě pro Vás máme nabídku prodeje výjimečně prostorného a slunného bytu na ulici Pekařská o celkové užitné ploše téměř 300 m2, kdy na celkovou podlahovou plochu bytu připadá 235 m2, dalších téměř 40 m2 plochy zaujímá terasa a 3 lodžie, které dávají bytu rozměr komfortního bydlení navíc + 2 garážová stání.

Byt, který je umístěn ve 4. patře moderního bytového domu (kolaudace v r. 2005) zaujímá celé podlaží domu, a je složený ze dvou bytových jednotek 172 m2 a 100 m2. Nový majitel má tak možnost využití například pro dvougenerační bydlení.

Ze vstupní haly se vchází do jednotlivých místností, tj. pracovny, pokoje, velké koupelny s komfortní vířivkou a sprchovým koutem, samostatným WC. Dále projdeme do obývacího pokoje, jehož součástí je oddělený prostor domácího kina se samostatnou lodžií a vchod do největší místnosti bytu, a to kuchyně s jídelnou, odpočinkovým koutem a vstupem na další lodžii.

Moderní, na zakázku vyrobená kuchyňská linka je vybavena spotřebiči AEG a Whirlpool (myčka, plynový sporák, trouba, americká lednice, mikrovlnná trouba, digestoř), dvojdřezem s drtičem odpadu a ostrůvkem a nabízí dostatek odkládacích míst i úložného prostoru. Z kuchyně vstoupíme do druhé části bytu, kterou tvoří chodba s druhými vstupními dveřmi do bytu, další koupelna se sprchovým koutem, toaletou, bidetem, odkládacími skříňkami a místem pro pračku. Odtud lze, tak jako i z chodby, vejít do ložnice s nábytkem na míru a vlastní lodžií.

Váš pozitivní dojem z bytu ještě zesílí poté, co vstoupíte buď z pokoje nebo pracovny na prostornou krytou terasu s výhledem do zahrad vnitrobloku směrem k hradu Špilberk.

V bytě jsou použity prvotřídní materiály jako dřevěné plovoucí podlahy a dubové masivní dveře vč. obložek, kamenné obklady a dlažby, stejně tak špičkové zařizovací předměty. Okna dřevěná, opatřena žaluziemi. Ve většině místností jsou osazeny samostatné klimatizační jednotky. Vytápění a ohřev vody zajištěno dvěma samostatnými plynovými kotli (vlastní plynoměr). Připojení televize a vysokorychlostního internetu je řešeno kabelovým rozvodem. K bytu náleží 2 sklepy a 2 garážová stání umístěna v suterénu domu se samostatným uzavřeným vjezdem.

Přímo před domem zastávka tramvaje, nemocnice, školka, škola a gymnázium. Centrum města cca 2 min. pěšky, stejně tak dopravní uzel MHD na Mendlově náměstí, další kompletní občanská vybavenost v rámci širšího centra města Brna.
Nemovitost není zatížena úvěrem, hypotékou, věcným břemenem ani právy třetích osob. Uvolnění bytu po dohodě.

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Jiří Kvíčala, 733 284 630, jiri.kvicala@era-reality.cz

Podrobné informace najdete také zde:

Prodej přerušen