Komerční objekt penzionu s vinárnou * Březí u Mikulova

Máte rádi jižní Moravu? Napadlo Vás někdy jaké by to bylo pořídit si malý penzion s velkorysým vinným sklepem a lůžkovou kapacitou pro 15 osoba vinárnou pár kilometrů od Mikulova?

Máte rádi jižní Moravu? Napadlo Vás někdy jaké by to bylo pořídit si malý penzion se sklípkem a vinárnou pár kilometrů od Mikulova?


Jeden takový Vám chci nyní představit. Nachází se v obci Březí, asi 6 km od Mikulova. Stavba je řešena způsobem, kdy v přízemí je 46 m2 vinárna, která nabízí možnost posezení s přáteli nad sklenkou dobrého vína, přímo z tohoto prostoru můžete vstoupit do vinného sklípku s archivem o výměře více než 68 m2. Dále je zde salonek pro asi 20 hostů (22,5 m2), zázemí pro přípravu jídla (15 m2), bar, zázemí baru, sklad a toalety.

 

Do prostor pro ubytování se vstupuje z venku po schodech, momentálně je tato část řešena dvěma třílůžkovými (15,4 a 13,9 m2), jedním čtyřlůžkovým (19,5 m2) a jedním pětilůžkovým pokojem (25,5 m2). K dispozici jsou také sprchy, toalety a kuchyňka.


Vytápění objektu zajišťují jak krbová kamna s výměníkem, tak plynový kotel, který slouží zároveň pro ohřev teplé vody. Objekt disponuje samozřejmě přípojkou na elektřinu, vodu i kanalizaci.

Objekt disponuje vlastním vinným sklípkem, uzamykatelným prostorem pro uskladnění kol, v přízemí je aktuálně provozována vinárna. Lůžková kapacita 15 osob.

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Miriam Možnarová, 728 606 050, miriam.moznarova@era-reality.cz

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 8 980 000 Kč

Plus provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti