Apartmánový dům * Pavlov

Dva luxusní apartmány vznikly totální přestavbou staršího rodinného domu přímo v centru obce. Zajímavě prostorově pojaté apartmány jsou vybaveny luxusními koupelnami a kuchyňskými linkami. U každého apartmánu je terasa a společná zahrada s výhledem. Bonusů je tam víc, ale o tom až v případě vážného zájmu. Kolaudace jaro 2023!

Obec Pavlov je Pálavským vinařským fenoménem, který nemá v Česku obdoby. Desítky otevřených sklepů, penziony, apartmány i hotely. Restaurace i vinné bary. Vynikající „velcí“ vinaři i útulné privátní sklípky, cyklistické stezky, výšlapy na vrchol Pálavy, zřícenina hradu Děvičky … Také široké spektrum vodních sportů, či rybaření na obrovských Novomlýnských nádržích. To je Pavlov.

Ale pokud si hodláte v Pavlově, přímo pod vrcholky magické Pálavy, pořídit zajímavé bydlení, nebo objekt s variabilním využitím na bázi: rodinná rekreace x firemní akce x investiční nemovitost – máte většinou smůlu. V Pavlově za rozumné peníze totiž něco „velkého tak akorát…“ prostě neseženete…

Třeba změníte názor, pokud si prohlédnete tuto nabídku až do konce…

Bývalý řadový, jednopodlažní rodinný dům přímo v centru obce, a přitom v klidné ulici, je nově rekonstruován a přestavěn na velký dům s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím a je rozdělen na dva samostatné, plnohodnotné byty. Detaily i video si můžete v klidu prohlédnout na webu ApartmanovyDumPavlov.cz.

Přízemní Apartmán č.1 o velikost 106 m2 (3-4+kk) nabízí pěkné prostory pro bydlení i pro rekreaci. Dvě ložnice a nadstandardně vybavená koupelna, obytná hala s jídelnou a s přepychovou kuchyňskou linkou je orientovaná do zahrady. Plovoucí podlahy, v koupelnách velkoformátová dlažba, plastová okna i francouzské dveře s izolačním trojsklem a čtyřstupňovým kováním, střešní okna Velux. Vnitřní dveře v obložkových zárubních. Tento apartmán je dokončen tzv. NA KLÍČ.

V mezonetovém Apartmánu č.2 o velikost 125 m2 (3-4+kk) najdete v přízemí obytnou halu s komfortní kuchyňskou linkou. Je zde také technická místnost, kompletně vybavená koupelna s WC a spíž. V podkroví je menší, zajímavě strukturovaná obytná hala, dvě ložnice s klimatizací, menší místnost s nízkým stropem (herna) a další WC. V tomto apartmánu je potřeba ještě instalovat vnitřní dveře a položit podlahy.

Elektřina 220 V i 380 V, plyn, napojení na obecní vodovod i kanalizaci. Samostatné měřiče pro každý byt. Vytápění a ohřev teplé vody kondenzačními kotly, podlahové topení i radiátory. Samostatné vchody do obou bytů jsou z ulice, z opačné strany domu je vstup na vlastní terasy, nabízející krásný výhled na novomlýnské vodní nádrže. Oplocená, před zvídavými zraky bezpečně krytá zahrada, zahradní domek. Parkování 3 aut na vlastním pozemku před domem a další kdekoliv v ulici.

V každém apartmánu lze umístit na pohodu 6 lůžek, ale s využitím rozkládacích sedaček a přistýlek se v domě vyspí jistě 18-20 lidí.

Takže pokud Vás možnost získat tento apartmánový dům v atraktivní lokalitě vinařského Pavlova zaujala, dejte mi vědět a půjdeme se na něj podívat.

Podrobné informace najdete také zde:

Prodej přerušen

CENA: Vážnému zájemci osobně