Rodinný dům UP 190 m2, pozemek 3.204 m2 * Němčičky

Novostavba luxusního rodinného domu 6+kk s užitnou plochou 190 m2, stojící na pozemku 704 m2, byla vystavěna na „zelené louce“ (proluka) a zkolaudována v roce v roce 2007. Nadstandardní vybavení, garáž, rybníček, luxusní vinný sklep s terasou a ovocný sad (2500 m2).

Novostavba luxusního rodinného domu 6+kk s užitnou plochou 190 m2, stojící na pozemku 704 m2, byla vystavěna na „zelené louce“ (proluka) a zkolaudována v roce v roce 2007. Nadstandardní vybavení, garáž, rybníček, luxusní vinný sklep s terasou a ovocný sad (2500 m2).

V pečlivě udržovaném rodinném domě najdete hned za malou předsíňkou prostorný obývák s krbem, jídelnou, plně vybaveným kuchyňským koutem a spížkou. Dále ve dvou podlažích najdete celkem 5 různě velkých, útulných pokojů (ložnic), vybavených kvalitním a vkusným nábytkem. V přízemí je koupelna se sprchou a samostatným WC, na patře pak koupelna s vanou a WC. Ve 2. NP je rovněž samostatná šatna. V přízemí na chodbě i v obývacím pokoji, stejně tak jako v koupelnách a na WC, je položena velkoformátová dlažba. Ve všech pokojích i v chodbě v horním patře je odolná plovoucí podlaha. Kvalitní interiérové dýhové dveře Sapeli s obložkovými zárubněmi. Dřevěná standardní okna, střešní okna i balkonové dveře na terasu (Eurookna). Topení a ohřev teplé vody přes elektrický kotel a bojler. V celém přízemí je zavedeno podlahové topení, v podkroví radiátory. Dům je napojen na obecní kanalizace i vodovod. Na zahradě studna. Možnost připojení plynu (na chodníku).

Vedle vstupních bezpečnostních dveří z masivu je vjezd do dvorní části domu přes průjezd, který se dá z obou stran uzavřít garážovými vraty na dálkové ovládání. Tzn. parkování 1 auto v garáži, případně i další ve dvoře, další vozidla v ulici.

Citlivě upravené zatravněné spodní zahradě, s dlážděnou terasou před obývákem, vévodí pěkný rybníček. Najdete zde také letní kuchyni a WC. V mohutné kamenné stěně jsou zapuštěny vstupy do 2 vinných sklepů. Jeden sklep je prozatím v původním stavu a slouží spíše jako skladiště.

Chloubou tohoto rodinného domu je v roce 2018 nově postavený vinný sklep (70,5 m2). Do sklepa se vchází ze spodní zahrady přes luxusní terasu s posezením, krytou mohutnou trámovou střechou. Širokou šíji s mírným sklonem sejdete do vzorně kvelbeného a přiměřeně suchého sklepa. Na podlaze sklepa i terasy je položena vkusná velkoformátová dlažba. Ozdobou sklepa je mohutný prosklený krb a prostorný stůl s posezením pro 10-12 lidí. V zadní části sklepa je také kuchyňka s barovým pultem. Kombinace starých i nových cihel a veškeré vybavení z masivu, spolu s promyšleným osvětlením, dotváří skvělou atmosféru tohoto útulného vinného sklepa.

V kamenné zdi mezi sklepy je vystavěno masivní schodiště, vedoucí do horní zahrady. Oplocený a zatravněný svažitý pozemek, sloužící aktuálně jako sad s výhledem, dlouhý 150 m a široký cca 15 m s několika terasami, nabízí v budoucnosti nejrůznější možnosti využití.

Nemovitost stojí v dolní části obce Němčičky, kousek od sportovního areálu, lyžařského svahu a koupaliště. Němčičky jsou klasickou vinařskou obcí s poštou, několika obchody, řadou vinařských penzionů a vinných sklepů se stovkami hektarů vinohradů vůkol. V těsné blízkosti jsou obce zvučných jmen: Bořetice s vyhlášenou Svobodnou republikou Kraví hora, Kobylí, Dolní Bojanovice atd. Do Hustopečí, s kompletní městskou infrastrukturou a k nájezdu na D2, je to autem pár minut. V Brně jste za půl hoďky a ve Vídni za třičtvrtě.

Majitel v domě částečně bydlel, později jej využíval jako airbnb vinařský penzion s vysokým hodnocením. V ceně nemovitosti je i kompletní vybavení a veškeré vybavení, tak jak je patrné z fotodokumentace. Rovněž kompletní realitní a právní služby, vč. odměny RK.

Majitel v domě částečně bydlel, později jej využíval jako airbnb vinařský penzion s vysokým hodnocením. V ceně nemovitosti je i veškeré vybavení, tak jak je patrné z fotodokumentace. Rovněž kompletní realitní a právní služby, vč. odměny RK.

Podrobné informace najdete také zde:

Prodej přerušen

CENA: Vážnému zájemci osobně