← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Luxusní bezbariérový rodinný dům * Mladkov u Boskovic

Je koncipován jako 5+kk s prostorným obývacím pokojem, jež je otevřen celý do krovu

Nabízím dva luxusní rodinné nízkoenergetické domy v kouzelné lokalitě Sloupsko-šošůvských jeskyní – v Mladkově u Boskovic.
Zastavěná plocha každého domu je 238 m2 s pozemkem 707 m2.

V domě se nacházejí dvě koupelny s WC, přičemž jedna z nich je samostatná pro pokoj, který může být ložnicí či pokojem pro hosty.
Dům je v celé své rozlehlosti bezbariérový, což oceníte nejen Vy, ale i návštěva!
Výstavba domu je nízkoenergetická a konstrukčně řešena jako ocelovo-dřevěná konstrukce. Komponenty jsou vyplněny PUR pěnou s opláštěním desek Fermacell zateplené polystyrenem. Je tak zcela zajištěna energetická nenáročnost domu a jeho naprostá hlukotěsnost vůči vnějším vlivům.
Z prostoru obývacího pokoje se dostanete na úžasnou terasu (29 m2), která může sloužit jako prodloužení obytné části a kde si užijete společných odpočinkových chvil s rodinou a přáteli. Zahrada za domem poskytuje naprosté soukromí a možnost umístění bazénu, grilu, dětského hřiště, ale může posloužit i pro výstavbu okrasné či ovocné zahrady. Na své si zde přijde tedy kdokoliv.
Součástí domu je důmyslně oddělená garáž od ostatních prostor domu. Zástavba pak dále nabízí až tři další parkovací stání pro dům.– Na pozemku se nachází vlastní studna, kterou je možno napojit na RD pro přívod vody.
Prostor domu Vás uchvátí svojí velikostí, v domě je rovněž spíž navazující na kuchyňský kout a také technická místnost.


Vytápění domu je řešeno pomocí tepelného čerpadla typu vzduch-voda v kombinaci s vestavěným elektrickým kotlem. Jako teplosměnné plochy je navrženo teplovodní podlahové vytápění s otopným tělesem v koupelnách. Regulace podlahového vytápění je umístěna v technické místnosti, a to pro každý pokoj zvlášť.
Dům je umístěn v dosahu Boskovic se snadným přístupem k hlavnímu dopravnímu tahu, vlaku a autobusu.
Nabízím současně i „dvojče“, které je zrcadlově a rozměrově totožné s prvním domem, s menším pozemkem a zahradou, což je zohledněno v jeho nižší ceně.
Koupí těchto domů si zajistíte bydlení v nádherné přírodě protkané místy, která vykouzlí vzpomínky na celý Váš život a děti na něj nikdy nezapomenou.
Velmi se těším na setkání s Vámi na společné prohlídce. Zavolejte mi nebo napište !

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 9 950 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.