← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Nízkoenergetický řadový dům 4+kk * Mikulov

Pálavské zamyšlení.
Když píši tento text, přemýšlím, co bych dělal, pokud bych se sám stal majitelem právě tohoto zcela nového rodinného domu v samotném srdci Pálavy – v Mikulově. Když pominu starosti s nastěhováním, možná by v mé hlavě probíhala rekapitulace toho, co všechno jsem si vlastně pořídil. A výsledek?

Koupil jsem si nádherný dům, který má moderně a chytře řešené prostory. Jsou tu tři samostatné ložnice (ve kterých dosud nikdo nespal…) a ke každé z nich patří velkorysá koupelna s WC a přípravou na bidet. A samozřejmě rozlehlý obývací prostor s kuchyňským koutem, vstupní hala a samostatná technická místnost s přípravou na pračku. V domě celoplošné teplovodní podlahové vytápění s kondenzačním plynovým kotlem Baxi Duo-tec. V celém domě mám nadstandardní a přírodní materiály – dřevěné podlahy, bezfalcové magnetické dveře, velkoformátové dlažby. Veškerá okna jsou plastová s trojsklem.

“Můj“ nízkoenergetický dům byl zkolaudovaný v roce 2022 a to s PENB “B”, takže náklady na energie budou minimální a můžu tak přemýšlet, jak si v budoucnu ještě dům “doladím”. Mohu využít přípravu na venkovní žaluzie, krb či klimatizaci. Na menší zahradě je vybudovaná retenční nádrž 4 m3 pro její zavlažování i příprava na zahradní sprchu. Před domem mám dvě parkovací stání a pokud bych se někdy rozhodl pro elektromobil, přípojku k dobíjení mám již také hotovou.

A tak ve svých představách s pocitem spokojenosti usedám na terasu a otvírám láhev ryzlinku vlašského např. od Volaříka, neboť moderní budova jeho vinařství stojí hned ve vedlejší ulici a jeho vlašáky jsou na Mikulovsku jedny z nejvydařenějších. Své zamyšlení končím pozvednutou sklenkou a pohledem na Zámek Mikulov a Svatý kopeček a mé myšlenky se ubírají k výjimečnému genius loci i širšímu okolí, které právem patří do biosférické rezervace UNESCO Dolní Morava…

Lokalita Mikulov je jako stvořená pro nadšence kultury, historie, přírody a je tak vhodným místem k bydlení pro ty, kteří toho všeho denně chtějí být součástí. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost společně s dobrou dojezdovou vzdáleností do Brna i Vídně. Málokterá oblast v České republice nabízí tolik možností k aktivnímu pobytu v přírodě jako Pálava a její blízké okolí. Specialitou Pálavy je vinařská turistika. Prochází tudy také řada naučných vinařských stezek pro pěší i pro cykloturisty.

Pokud s Vámi uvedená představa o bydlení v Mikulově rezonuje, přijďte si při prohlídce domu i okolí vyzkoušet, zda zdejší atmosféra odpovídá Vašim představám.

A jestli se Vám zdá uvedená kupní cena této novostavby na dnešní dobu nezvykle nízká, nemýlíte se. Majitel snížil pro prvního zájemce (kupce) o tento dům cenu celkem o 7 %! V této lokalitě nabízíme ještě pět dalších domů, ty se však již budou nabízet za běžnou tržní cenu. Tak neváhejte! Veškeré informace nejen o „mém“ domě s označením J3 najdete na webu, jehož název Vám rád zašlu. Těším se na setkání s Vámi!

Více informací vám podá a prohlídkou vás provede:
Miroslav Rebenda, 777 847 034, miroslav.rebenda@era-reality.cz

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 9 795 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.