Luxusní byt s terasou UP 309 m2 * Mikulov

Atraktivní byt nad historickým Mikulovem skýtá klid, relax a soukromí. Pokud hledáte skutečně reprezentativní sídlo v atraktivním prostředí kouzelné Pálavy, podívejte se dále.

Jen si to představte!
Všichni ještě spí, protější les se skalisky nad zatopeným vápencovým lomem se halí do jemné mlhy a první sluneční paprsky Vás hladí po tváři. Vy sedíte na Vaší ohromné terase, vychutnáváte si kávu, přemýšlíte, co Vás dnes čeká a cítíte se neskutečně svobodně a v bezpečí.
A takováto rána můžete v tomto bytě zažívat kdykoliv se Vám zachce. Možnost volby, zdali jít do práce, nebo si dát home office, či vyjet si na kole nahoru na Pálavu sice nemá každý, ale třeba právě Vy jste ten vyvolený…

Nabízený architektonicky velmi zdařile upravený a prostorný penthouse 3+kk se dvěma ložnicemi a dvěma luxusními koupelnami, prosvětleným obývacím pokojem s jídelním a kuchyňským koutem Vám vyrazí dech. Jen interiér bytu, vystavěného ve 4. NP má 120 m2. Mj. z 3+kk se dá jednoduchou úpravou vytvořit i 4+kk. Místa je tu dost.

 A dalších 156 m2 užitné plochy nabízí terasa se zahradou, která obepíná byt ze tří stran a přidává tak Vašemu bytu další rozměr navíc, Váš positivní dojem z bytu ještě zesílí. Polovina částečně kryté terasy je pokryta dřevěnou podlahou bangkiray a na každé ze tří světových stran je umístěno nějaké posezení, či odpočinkové místo. Druhou polovinu terasy zdobí okrasná zahrada, která nabízí možnost pěstovat si i vlastní bylinky či zeleninu. A na terasu se dá vstoupit prosklenými dveřmi ze všech pokojů.

Denně si budete libovat, jak promyšleně a s jakým citem pro detail vytvořil architekt na střeše bytového domu tento penthause. A až zpětně vyhodnotíte, jak moc design Vašeho domova zlepšuje kvalitu Vašeho života.

Byt je to krásný, vzdušný, útulný, kompletně nadstandardně vybavený a pečlivě udržovaný. Jste v přírodě, s nádhernými výhledy na všechny strany a zároveň jen pár minut od centra Mikulova. Stane se vaším domovem, útočištěm, ale také hracím místem s vašimi dětmi, pokud budete chtít.

V bytě najdete velkou předsíň, komoru a šatnu, která je součástí hlavní ložnice s koupelnou. Vedle dvou krytých parkovacích stání máte k dispozici i klasickou sklepní kóji a společnou kočárkárnu. Celková užitná plocha nemovitosti tak činí více než 300 m2. V každém pokoji je klimatizace a topení a teplou vodu v domě s výtahem a se 40 byty zajišťuje společná kotelna. Panoramatická okna jsou chráněna látkovými žaluziemi s el. pohonem.

V bytě také zůstane veškeré vybavení – luxusní kuchyňská linka se značkovými přístroji, na míru dělaný nábytek, včetně nové sedací soupravy (Německo), designového jídelního stolu (Itálie) atd.

Lokalitu historického Mikulova s kompletní občanskou infrastrukturou a Pálavu, perlu Jižní Moravy, nemusíme na těchto místech jistě rozvádět. 

A pokud usoudíte, že by se z tohoto přepychového bytu mohl stát Váš nový domov, dejte mi vědět a půjdeme se na něj podívat.

Podrobné informace najdete také zde:

Prodej přerušen