← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Komfortní vila 4,5+kk * Březí u Mikulova

Moderně vybavené rodinné sídlo v atraktivní rezidenční lokalitě - čerstvě zabydlená novostavba rodinného domu v jednom z nejkrásnějších koutů jižní Moravy. Rohový dům leží ve velmi pěkné a klidné ulici nových rodinných domů, v nové rezidenční části obce Březí.

Hledáte rodinný dům, který má všechno, o čem ve skrytu duše sníte?

Kompletně vybavená nízkoenergetická novostavba (PENB „A“) bez jediného schodu, krytá terasa s barem, garáž, krytý bazén se slanou vodou, finská sauna, vířivka, útulná zahrada se skleníkem?

Mám pokračovat? Luxusní kuchyně s americkou lednicí, krb, elektrické rolety, podlahové vytápění, optický kabel…?

A také: bydlení pod prosluněnou Pálavou, pár minut od Mikulova, spousta vinných sklepů kol dokola, cyklistické stezky a nedaleké povodí Dyje a Novomlýnské nádrže… ?
Gratuluji, pak jste možná právě našli, po čem toužíte!

Atraktivní rohový dům 4,5+kk bez jediného schodu byl zkolaudován v roce 2019. Objekt je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci, elektřina 220 i 380 V. Při výstavbě cihlového domu se sedlovou střechou byly použity kvalitní stavební materiály. Podlahové topení elektrickými odporovými dráty, teplá voda zajištěna elektrickým bojlerem. Navíc obýváku vévodí stylový výkonný krb.

Rovněž interiér domu je proveden ve velkorysém stylu. Kvalitní vinylové podlahy, velkoformátová dlažba i obklady. Koupelna s vanou, umývadlem a s toaletou je vybavena nadstandardními vybavovacími prvky. Kvalitní vnitřní dýhované dveře, plastová okna s trojskly.

Z chodby, která protíná celý dům (11,1 m2), vstoupíte do dvou dětských pokojů (15,5 a 14,4 m2), které jsou orientovány na východ, do ložnice rodičů (15,5 m2) s okny na západ a do hlavní obytné místnosti (37,2 m2), orientované jižním směrem. Z chodby je rovněž přístupná víceúčelová pracovna (4,5 m2), koupelna (6 m2), samostatné WC (1,8 m2) a technická místnost (2,2 m2). Z obývacího pokoje vyjdete na krytou terasu s barem (26 m2), která slouží od jara do podzimu jako letní obývák a rovněž na terasu s vířivkou a saunou (26 m2).

V kuchyni je nová kuchyňská linka se spotřebiči Elektrolux a americká lednice Hisence. Rovněž velký „ostrůvek“ s varnou deskou a digestoří. Kuchyňská linka, stejně tak i vestavěné skříně a část nábytku i vybavovacích předmětů, zůstane pro kupujícího v domě – bude součástí kupní ceny.

Zahrada slouží mj. jako domácí wellness: krytý bazén s protiproudem a se slanou vodou, vířivka pro 4-5 osob, finská sauna. Je zde rovněž dost místa na pěkný trávník i na užitnou zahrádku s malým skleníkem. Před domem je pěstěná předzahrádka s 1 parkovacím místem a vjezdem do garáže, která je průchozí do zahrady.

Březí je obec s běžnou obecní infrastrukturou, je zde pošta, mateřská i základní škola. Také železniční stanice, koupaliště, COOP atd. Navíc v Mikulově, kde najdete vše potřebné pro život, jste autem za pár minut.

Pokud Vás tento dům, který prostě nemá chybu zaujal, volejte nebo pište, zajistím Vám prohlídku.

NA PRODEJ

CENA: 10 950 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.