← zpět na přehled | NEMOVITOSTI PRODANÉ

Klasický vinný sklep * Velké Bílovice

Zvenčí nenápadný vinný sklípek, ale když vejdete dovnitř, nebudete se stačit divit! Lisovna s krbem a dva samostatné sklepní prostory, celková užitná plocha je 92 m2.

Vážení milovníci Jižní Moravy, nabízíme Vám další vinný sklípek, stojící na pozemku 135 m2, v největší vinařské obci Velké Bílovice, v uličce Vinařská. Jde o velmi atraktivní lokalitu, kdy z pohledu od lisovny vidíte na další sklípky v okolí a v zadní části budovy již navazují řádky vinohradů, táhnoucí se k obzoru.

Před vstupem do sklepa s celkovou užitnou plochou 92 m2, se nachází předzahrádka (24 m2), která lze využít k posezení venku na sluníčku, nebo je zde možné zaparkovat auto a vyložit vše potřebné. Dále, přes široká vrata vstoupíte do prostorné lisovny (22 m2) s krbem, využívané k posezení u sklenky vína v chladnějších dnech. Za lisovnou se nachází dva samostatné sklepní prostory, které překvapí svými rozměry.

První menší sklep v úrovni lisovny má dvě kóje (5 m2 a 8 m2) a druhý jdoucí do hloubky, je rozdělen na tři oddíly (10, 15 a 22 m2).

Sklep má bezpochyby svůj potenciál. Budova lisovny má uliční šíři 5 m a její půdní vestavba by po vyřízení nutných formalit, byla vhodná pro výstavbu ubytování, včetně sociálního zázemí. Za budovou je možné využít pozemek k vybudování kryté terasy, poskytující více soukromí.

Od sklepa do centra obce, trvá cesta pěší chůzí mezi vinohrady necelých 20 minut. Autem jste tam za minutku.

Tak jako většina vinných sklepů má tato nemovitost pouze číslo evidenční (č. ev. 412), na což je potřeba myslet v případě řešení koupě s využitím hypotéčního úvěru. Za tímto účelem nabízíme konzultace s našimi finančními poradci, kteří už mají značné zkušenosti i s financováním vinných sklepů.

Velké Bílovice jsou se svými 600 vinnými sklepy největší vinařskou obcí, jejíž počátky se datují od roku 1306. Od těch dob se mnoho změnilo. Obec má perfektní napojení na dálnici D2, plnou občanskou vybavenost, obchody, restaurace, kavárny, poštu, lékárnu, čerpací stanici, dobíjecí stanici pro elektromobily, fotbalové hřiště, velký skatepark a samozřejmě mnoho špičkových vinařů, kteří se s Vámi rádi podělí se svými zkušenostmi i s plody své práce.

Pro milovníky turistiky nabízí okolí obce atraktivní místa, spojená s přírodními krásami a bohatou historií. A nelze zapomenout také na cyklostezky, kterými je okolí doslova protkáno. Kromě těch značených, můžete objevovat i ty, které vedou napříč vinohrady a krásnou krajinou. Doslova stovky kilometrů lze najezdit na všechny strany mírně zvlněným terénem. V dosahu jsou pálavské kopce, Lednicko-valtický areál, starobylé Vrbice, a Mikulčice a mnoho dalšího.

Zpracoval a sklepem Vás provede Petr Vaněk * Volejte 603 803 384

PRODÁNO