← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Dva nové byty 2,5+kk * Veselí nad Moravou

Nové, nadstandardně vybavené byty s krásným výhledem, v klidné ulici Na hrázi, pár minut od centra města

Nabízíme k prodeji dva nové byty 2,5+kk, s úžasným výhledem do přírody.

Právě revitalizovaný třípodlažní bytový dům střední velikosti s podsklepením, leží severovýchodně od centra města Veselí nad Moravou, v místní klidné části Milokošť. Dvě nově vzniklé bytové jednotky splňují všechny současné nároky na bydlení, včetně nízké energetické náročnosti. V okolí je zástavba řadových rodinných domů. Dům se nachází na rovinatém terénu, který je v širším území mírně svažitý k řece Moravě. Nicméně, dotčené území se nenachází v záplavovém území.

Hlavní vstup do bytového domu bez výtahu je ze zadní strany domu a doposud zde bylo sedm bytů rozdílných velikostních kategorií. Souběžně s revitalizací byly vybudovány ve třetím nadzemním podlaží, na místo stávajících půdních prostor, dvě identické, zrcadlově otočené bytové jednotky s užitnou plochou 60 m2.

Do obytné části bytů se vchází přes prostornou předsíň, odkud je vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC. Prosklenými dveřmi vejdete do osvětleného obýváku (24 m2) s kuchyní a jídelním koutem. Obývací pokoj je nasměrován severovýchodním směrem a nabízí daleký výhled do okolní přírody. Z obýváku projdete krátkou chodbou do jihozápadně orientované ložnice (12,7 m2) s prosklenými dveřmi a luxusním balkonem (3,9 m2), se zábradlím z matného skla. Z chodbičky vedou další dveře do velmi praktické multifunkční místnosti, která může složit jako pracovna, menší dětský pokojík, či prostorná šatna. Oba byty mají k dispozici sklepní kóje o velikosti cca 6 m2.

Koupelny jsou vybaveny nadstandardními vybavovací předměty, na podlahách je zde keramická dlažba, v ostatních částech bytu je plovoucí laminátová podlaha. Dále kvalitní dýhové dveře s obložkovými zárubněmi, vícekomorová plastová okna. Bezpečnostní vchodové dveře s kukátkem a elektrickým domovníkem. Vytápění komplet celého bytu je řešeno elektrickým podlahovým topením, pro ohřev užitkové vody slouží nový elektrický bojler. V kuchyni je provedena příprava na digestoř s venkovní ventilací, součástí každého bytu je klimatizace. Dodávka kuchyňské linky je možná za příplatek.

Velkým bonusem, zejména pro mladé rodiny, je umístění domu v klidné ulici a s dětským hřištěm, které je součástí nového víceúčelového sportovního areálu, vybudovaného hned za domem.
Veselí nad Moravou je rozvíjející se moderní město s kompletní infrastrukturou, s více než 10 000 obyvateli. Město se rozkládá zejména na levém břehu řeky Moravy a žije bohatým kulturním i společenským životem..

Kolaudace obou bytů proběhne začátkem roku 2023. Cca měsíc po kolaudaci budou oba připraveny k předání. Pokud máte o koupi některého z těchto dvou identických bytů zájem, neváhejte a ozvěte se nám. Podáme Vám víc informací, zajistíme prohlídku a případně pomůžeme vyřešit financování.

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: 3 495 000 Kč

Cena včetně provize realitní kanceláře, která zahrnuje kromě odměny, také kompletní realitní a právní služby, související s prodejem nemovitosti.