← zpět na přehled | NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Byty v Aleji * Hustopeče u Brna

Projekt výstavby 80 bytů ve dvou bytových domech v rezidenční části města. Výstavba prvního domu "Dům Starovická" již probíhá a prodej bytů byl zahájen. V tomto domě bude 42 bytů 1+kk až 3+kk s lodžiemi a balkony.

I. Etapa – Dům Starovická

42 bytů 1+kk až 3+kk, garážové i venkovní parkovací stání

I. Etapa projektu, tzn. výstavba  západněji orientovaného obdélníkového Domu Starovická, byla zahájena na jaře 2022, dokončení I. etapy a kolaudace bytů je plánované na konec roku 2024. 

Sobota 27. dubna 2024
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří projektu Nové byty v Aleji. V tento den již bude dokončena hrubá stavba vč. oken a omítek, takže se budete moci na vlastní oči přesvědčit, v jaké kvalitě dům roste, jaký budete mít prostor v bytě i výhled z okna, kde budete moci zaparkovat svoje auto atd.

A CO VÁS JEŠTĚ ČEKÁ?
Kromě prohlídky rozestavěného domu, také možnost konzultace se stavitelem (Stavební společnost Čáslava), prodejcem (RK ERA for Live), informace o dodavateli koupelen (f. Ptáček), finančním poradcem atd.

Více informací o rezervacích, smlouvách a platebních podmínkách najdete na stránce CENY BYTŮ.

Koupě bytu v těchto domech může být proto zpočátku pojata i jako bezpečná menší investice. A v budoucnu se bude byt jistě hodit, například pro bydlení Vašich dětí. 

Podrobné informace najdete také zde:

NA PRODEJ

CENA: Dle velikosti bytu